RE/MAX Delta

Kde inzerovat prodej nemovitosti a jak?

 

Když máme nemovitost správně a lákavě nafocenou, máme vytvořený popis nemovitosti a samozřejmě to nejdůležitější – správně stanovenou prodejní cenu, můžeme jít s nabídkou nemovitosti na trh.

Jednou z nejdostupnější formou, jsou internetové inzertní portály, které umožňují svým klientům inzerci zdarma.

Počet návštěvníků je omezen a rozhodně nedosahuje počtů návštěvníků na specializovaných realitních portálech.

Doporučení: Tzv. inzertní internetová tržiště jsou ve velké míře sledovány realitními makléři a pokud nechcete v první fázi odrážet nápor převážně Realitních zprostředkovatelů, tuto variantu bych vynechal.

Placené inzeráty nebo ZDARMA?

Inzerce na specializovaných realitních portálech je až o 80% úspěšnější než v soukromé inzerci. Nejnavštěvovanějším a bezpochyby nejúspěšnějším realitním portálem jsou Sreality. Je nutno podotknout, že se jedná o portál převážně pro inzerci realitních kanceláří, je placený a inzerce vás vyjde na 60 Kč/denně.

Jak ušetřit 3 000 Kč za inzerci?

Využijte služeb realitní kanceláře, která je vám schopna zajistit tuto inzerci ZDARMA. Dále jsou tady velké realitní kanceláře, které objemem svých zakázek se nabídce velkých portálů přibližují, jako například www.re-max.cz.

Pro více informací si požádejte o nezávaznou konzultaci
Ing. Tomáš Frýdek
Tel: 607 449 860
www.remaxdelta.cz/tomasfrydek

Kontaktujte makléře RE/MAX

Nechcete tím vším procházet sami? Kontaktujte realitní makléře RE/MAX Delta! Rádi vám s prodejem nemovitosti poradíme a pomůžeme celý proces zvládnout hladce.

 

Kontaktní formulář

*
*
*
*
lname: email: