RE/MAX Delta

Zdeňka Krátká - Makléř musí být neustále na očích.

 


Nejprve působila jako makléřka v malé realitní kanceláři. Když ji vyměnila za zázemí velké značky, spousta věcí se změnila. Zdeňce Krátké se otevřely nové možnosti, postupy a její kariéra nabrala rychlost. Časem se stala spolumajitelkou kanceláře a zaměřila se na pomoc a rozvoj svých kolegů. Dnes je neocenitelnou součástí jedné z neúspěšnějších kanceláří na Moravě.


 

Článek v PDF

 

Je to zároveň nejčastější věta, kterou používá i ke svým služebně mladším kolegům. Moc dobře ví, o čem mluví, neboť se v oblasti realit pohybuje patnáct let. Začínala jako makléřka v malé, lokální realitní kanceláři. V té také pochopila, že ji velikost firmy brání ve větším rozletu.

 

"Když přišla nabídka od Tomáše Frýdka přejít do RE/MAX, využila jsem jí. Práce v realitách mě bavila a tohle  byla příležitost k dalšímu posunu. Tenkrát jsem ale netušila, jak moc velká ta změna bude.“ popisuje Zdeňka svůj tehdejší přestup."

 

V první fázi si člověk musí zvyknout na jiné prostředí a odlišný přístup. I když je práce realitního makléře zdánlivě úplně stejná, v přístupu, procesech a technologiích je mezi jednotlivými společnostmi velký rozdíl. Další změnou byla velikost týmu. I když se od té doby kancelář  co do počtu kolegů více než zdvojnásobila, i tak to pro Zdeňku byl přechod do úplně jiného prostředí. Jak ale sama popisuje, byla to příjemná změna.

 

 

Překvapilo mě, když jsem viděla tu masu lidí, kteří si pomáhají, ale též sdílejí své starosti i radosti,“ říká.

A protože se Zdeňka pustila do práce s jí vrozeným nasazením, rychle se z ní stala nejen skvělá makléřka, ale i mentorka nových kolegů. To jí vydrželo dodnes. Díky ní se RE/MAX Delta rozrůstá, přichází noví makléři a firma prosperuje. Sama Zdeňka s úsměvem říká, že musí stíhat několik rolí současně – jako manažerka, makléřka, matka a dnes už také babička. Všechny své role stíhá především díky tomu, že její pracovní den má přesně daný časový rámec. Dopoledne je vyhrazeno pro administrativu, porady a telefonáty s klienty, odpoledne pak provádí zájemce po jednotlivých nemovitostech. Po návratu domů kolem 18. hodiny pokračuje v administrativě. A její rodina toto nasazení respektuje.

 

„Bez podpory manžela by to nešlo, protože večeře většinou připravit nestíhám,“ říká s úsměvem Zdeňka.

Proto si čas od času udělá volno a stará se o rodinu nebo o zahradu. Přesto by svou práci za nic na světě nevyměnila. Ostatně její výsledky hovoří samy za sebe. Nejen, že dlouhodobě patří mezi TOP makléře celé sítě RE/MAX, ale pod jejím dohledem prosperují všechny kanceláře RE/MAX Delta. Když Zdeňka nastoupila k Tomášovi Frýdkovi, měli jednu realitní kancelář s několika makléři. Od té doby se ale událo mnohé. V letošním roce má RE/MAX Delta už pět zastoupení, a to v Hodoníně, Břeclavi, Kyjově, Slavkově a samozřejmě v Brně. Dorůst do takové velikosti by bez spokojených makléřů se skvělými výsledky samozřejmě nešlo. A není tajemstvím, že současný stav je z velké míry právě Zdenčinou zásluhou. Je skvělou manažerkou, leader týmu a špičkovou makléřkou.

                            

 

Zdeňka Krátká

RE/MAX Delta