RE/MAX Delta

Veronika Šimečková - Chci si vychovat budoucího parťáka.

 


Když vám nechybí odhodlání, můžete si splnit sen jak z amerických seriálů. Právě to se podařilo Veronice Šimečkové, makléřce RE/MAX Delta. Ačkoli začínala jako učitelka a dlouho se věnovala pojišťovnictví, dnes je úspěšnou realitní makléřkou. A právě k sobě hledá šikovného asistenta/asistentku.


 

Článek v PDF

 

Veronika Šimečková je původně učitelka. U profese ale nevydržela a po nějaké době zkusila kariéru v pojišťovnictví. Dařilo se jí a vše fungovalo. Veronika totiž patří mezi ty, kteří dělají věci vždy s plným nasazením. Neumí odvést polovičatou práci, protože jak sama říká, chce poskytovat takový servis, jaký by si přála sama pro sebe. Časem však začala zvažovat, že by zkusila jiný obor. A protože už roky ráda sleduje americké pořady o nemovitostech a vždy se jí líbilo, jak dámy a pánové v obleku ukazují krásné nemovitosti, snila o tom, že by takovou práci mohla jednou sama dělat. Dokonce už zvažovala, že by nastoupila do jedné lokální realitní kanceláře. Nakonec k tomu došlo až o několik let později, kdy ji kontaktoval majitel RE/MAX Delta Tomáš Frýdek.

 

S podnikáním měla již své zkušenosti, měla představu, co ji čeká a dlouholetý sen se mohl stát realitou. S majitelem si sedli, stejně jako s ostatními makléři. A když zažila první společné akce celého týmu, jen ji to přesvědčilo, že se rozhodla správně. 

 

Více práce i dovolené

Stejně jako ostatním nováčkům i Veronice chvilku trvalo, než se jí podařilo uchytit se. „Samozřejmě jsem měla obavy, když jsem se pouštěla do úplně nové kariéry. Ale rodina mi byla oporou. Děti jsou již samostatné, manžel mě podpořil, a navíc jsem se vždy mohla vrátit do pojišťovnictví, což mi v začátcích dodávalo trochu více klidu,“ popisuje své začátky Veronika Šimečková. A tak se, jak je u ní zvykem, pustila do práce s plným odhodláním. Což se samozřejmě rychle projevilo na jejím pracovním nasazení. Rodina si musela zvyknout, že je Veronika více vytížená než v minulosti. Ale na druhou stranu o to rychleji se jí podařilo uchytit se. Navíc objevila i nečekané benefity. „Práce makléře je hodně zajímavá tím, jak je komplexní. Vyžaduje znalost více oborů, časovou flexibilitu a samozřejmě přináší opravdu nadstandardní výdělek,“ popisuje Veronika. A právě to jsou věci, které ji baví a přináší radost. I tak si dokáže najít čas na své koníčky, kterými jsou vnoučata a turistika. Dokonce si dnes dokáže dopřát dovolenou častěji než v předchozích pracovních etapách.

 

A právě to jsou věci, které ji baví a přináší radost. I tak si dokáže najít čas na své koníčky, kterými jsou vnoučata a turistika. Dokonce si dnes dokáže dopřát dovolenou častěji než v předchozích pracovních etapách.

 

Všechno, co se může pokazit, jsem už zažila…

Dnes je Veronika zavedená makléřka, a dokonce uvažuje o tom, že zaměstná někoho na pozici asistenta.

Tím, jak se zvyšuje počet zakázek, je třeba najít někoho, kdo vypomůže s administrativou. Mým úkolem je starat se o to, abych nemovitost prodala za tu nejlepší možnou cenu. Moji klienti jsou zvyklí na dokonalý servis a komfort. Abych jim ho mohla dopřát, sama potřebuji vypomoci s některými úkoly,“ dodává s úsměvem Veronika.

Na druhou stranu přiznává, že občas by se jí pomoc hodila i kvůli náročnosti některých klientů. Stávají se totiž různé situace. Jednou se jí stalo, že klient, který prodával dům, se chvíli před podpisem rozmyslel a chtěl od obchodu odstoupit. Jindy zase řešila případ, kdy se klienti měli stěhovat rovnou do nové nemovitosti, ale akce typu „kulový blesk“ se sice jednoduše plánují, ale v reálu se může pokazit lecos…

O takových případech by Veronika mohla vyprávět docela dlouho. Naštěstí si vždy dokázala poradit a vše zachránit.

 

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

Pokud si myslíte, že byste takové chvíle taky zvládali a zajímá vás, jak vypadá den realitního profesionála, neváhejte a ozvěte se Veronice. Třeba hledá právě vás. Navíc mnoho dnes velmi úspěšných makléřů začínalo právě jako asistent 

 

Veronika Šimečková

RE/MAX Delta