RE/MAX Delta

Ing. Tomáš Frýdek, majitel realitní kanceláře a makléř RE/MAX Delta

 

 

 

 

 

 

Ing. Tomáš Frýdek

majitel realitní kanceláře a makléř

Specializace – jazyk
– Slovenština

 

Specializace – typ zakázky
– Prodej
– Pronájem

Specializace – typ nemovitosti
– Pozemky
– Byty
– Domy
– Komerční nemovitosti
– Developerské projekty

 

Potřebujete poradit?

Napište mi zprávu.

*
*
*
*
email: lname: phone: fname:
 

Tel. +420 607 449 860
E-mail  tomas.frydek@re-max.cz
Web www.remaxdelta.cz
Adresa RE/MAX Delta, Smetanovo nábřeží 4, 690 02 Břeclav, Česká republika

 

Něco o mě

Nemovitostem se věnuji od roku 2009,  aktuálně jsem majitelem kanceláře RE/MAX Delta, která má své pobočky v Břeclavi, Hodoníně, Slavkově u Brna a nejnověji od roku 2019 také  v Kyjově. Věnuji se zprostředkování prodeje nemovitostí se  zaměřením na residenční bydlení a komerční nemovitosti. Zároveň zpracovávám  tržní odhady cen nemovitostí  a působím jako  konzultant pro investice do nemovitostí.

Vystudoval jsem obor marketing a management na Akademii Sting v Brně, čtyř semestrální specializovaný program oceňování nemovitostí na Institutu Franka Dysona v Brně.

Mé poslaní, můj příběh

Dlouho jsem přemýšlel, jaké je mé poslání v realitách. Práce realitního makléře je  především služba lidem, kterým jsem odpovědný za  bezproblémový, a hlavně rychlý prodej nemovitostí, které mi svěřili. Jsou to lidé, kteří mi věří, že udělám vše proto, abych se o celý proces prodeje postaral tak, jako bych prodával svou vlastní nemovitost. A to je obrovský závazek. Jsem nesmírně rád, že mi mí klienti věří a mě nezbývá nic jiného než jim za to poděkovat.

Jak to vše začalo

Do realitní branže jsem vstoupil prostřednictvím RE/MAXu. Jak jsem se k němu dostal? Podnikání mám v krvi, když jsem se vrátil z vojny začal jsem pracovat v místní prodejně elektra. Tam jsem poprvé přičichl k prodeji a snažil jsem se naplňovat představy zákazníků, kteří chtěli poradit při nákupu spotřební elektroniky. Podotýkám, že se píše rok 1996 a vše nenajdete na internetu, jak je tomu dnes.

Vzdělávání se, jak po odborné stránce v oblasti správy nemovitostí, tak po osobnostní stránce, mi zůstala do dnes. Věřím, že člověk neví vše, vývoj na trzích i změnou legislativy se neustále vyvíjí a nelze přešlapovat na místě. Abych byl schopen klientům poradit nejlepší možná řešení při prodeji nemovitostí bez patřičného vzdělaní a vzdělávání se to není možné. To vše mi RE/MAX nabídl.

Pochopil jsem však, že zaměstnanecký poměr není nic pro mě. Já chci něco vybudovat. Rok 1997 by zlomový, začal jsem podnikat nejdříve ve facility servisu a ve stejném roce jsme založili se společníkem cestovní kancelář.  Rozšiřovali jsme se o na ně navazující služby, jako směnárny, maloobchodní prodejny a podobně. V roce 2009 jsem založil společnost DELTA REAL ESTATE, s. r. o. a stal jsem se franšízantem v celosvětové pobočkové síti realitních kanceláří RE/MAX. RE/MAX jsem znal ze svých zahraničních cest po Evropě. RE/MAX byl prostě všude. Najednou jsem objevil inzertní časopis s nemovitostmi a inzerát, že hledají nové partnery pro rozvoj pobočkové sítě. Řekl jsem si, to je skvělá příležitost. A byla a tato příležitost trvá již 10 let.

Své předchozí aktivity jsem se rozhodl ukončit prodejem svého podílu v předchozích firmách svému společníkovi.  Jsem rád, že firmy, které jsem pomohl vybudovat jsou do dnes na svém trhu úspěšné, a že se jim daří.

RE/MAX Delta = důvěra

Jak jsem se již zmínil, stal jsem se  v roce 2009 franšízantem společnosti RE/MAX a hned od začátku mám obrovské štěstí na spolupracovníky, se kterými buduji naši značku v Břeclavi a Hodoníně. Je to především tvrdá práce, ale práce, která nám dává s mými partnery smysl.  Pomáháme lidem při prodeji nemovitosti a snažíme se naši práci odvádět nejlépe, jak to jen lze. Vždy svou práci začínáme s výhledem na konec – musíme  odvést prvotřídní práci, aby byl klient spokojen, jen tak naši práci doporučí svým známým.   Naše práce je založena na vztahu s našimi klienty a vztah lze vybudovat jen na bázi důvěry. Naši klienti nám musí důvěřovat – to je to co svým spolupracovníkům předávám každý den.

Jak šel čas

Začal jsem budovat nejdříve pobočku v Hodoníně, již od samého začátku je mým parťákem v realitách skvělá ženská Zdeňka Krátká, která začínala v mé kanceláři jako makléřka a svou tvrdou prací se vypracovala do pozice spolumajitele kanceláře a já jí touto cestou za její vytrvalost a píli moc děkuji. A šli jsme dál otevřeli jsme pobočku v naší rodné Břeclavi. Makali jsme tvrdě a podařilo se nám akvizicí další RE/MAXové pobočky rozšířit do malebného městečka Slavkov u Brna. Posledním cípem jihu Jižní Moravy je náš poslední přírůstek, a to je od roku 2019 kancelář v Kyjově.