RE/MAX Delta
Ing. Tomáš Frýdek

Ing. Tomáš Frýdek Majitel

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5
Reference klientů

Specializace - typ zakázky

Prodej, pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, byty, domy, komerční nemovitosti, developerské projekty

Informace o makléři

Něco o mně

Nemovitostem se věnuji od roku 2009, aktuálně jsem majitelem kanceláře RE/MAX Delta, která má své pobočky v Břeclavi, Hodoníně, Slavkově u Brna a nejnověji od roku 2019 také v Kyjově. Věnuji se zprostředkování prodeje nemovitostí se zaměřením na residenční bydlení a komerční nemovitosti.

Mé poslaní, můj příběh
Dlouho jsem přemýšlel, jaké je mé poslání v realitách. Práce realitního makléře je především služba lidem, kterým jsem odpovědný za bezproblémový, a hlavně rychlý prodej nemovitostí, které mi svěřili. Jsou to lidé, kteří mi věří, že udělám vše proto, abych se o celý proces prodeje postaral tak, jako bych prodával svou vlastní nemovitost. A to je obrovský závazek. Jsem nesmírně rád, že mi mí klienti věří a mě nezbývá nic jiného než jim za to poděkovat.

Jak to vše začalo
Do realitní branže jsem vstoupil prostřednictvím RE/MAXu. Jak jsem se k němu dostal? Podnikání mám v krvi, když jsem se vrátil z vojny začal jsem pracovat v místní prodejně elektra. Tam jsem poprvé přičichl k prodeji a snažil jsem se naplňovat představy zákazníků, kteří chtěli poradit při nákupu spotřební elektroniky. Podotýkám, že se píše rok 1996 a vše nenajdete na internetu, jak je tomu dnes.

Vzdělávání se, jak po odborné stránce v oblasti správy nemovitostí, tak po osobnostní stránce, mi zůstala do dnes. Věřím, že člověk neví vše, vývoj na trzích i změnou legislativy se neustále vyvíjí a nelze přešlapovat na místě. Abych byl schopen klientům poradit nejlepší možná řešení při prodeji nemovitostí bez patřičného vzdělaní a vzdělávání se to není možné. To vše mi RE/MAX nabídl. V roce 2009 jsem založil společnost DELTA REAL ESTATE, s. r. o. a stal jsem se franšízantem v celosvětové pobočkové síti realitních kanceláří RE/MAX. RE/MAX jsem znal ze svých zahraničních cest po Evropě. RE/MAX byl prostě všude. Najednou jsem objevil inzertní časopis s nemovitostmi a inzerát, že hledají nové partnery pro rozvoj pobočkové sítě. Řekl jsem si, to je skvělá příležitost. A byla a tato příležitost trvá již 10 let. Své předchozí aktivity jsem se rozhodl ukončit prodejem svého podílu v předchozích firmách svému společníkovi. Jsem rád, že firmy, které jsem pomohl vybudovat jsou do dnes na svém trhu úspěšné, a že se jim daří.

RE/MAX Delta = důvěra
Jak jsem se již zmínil, stal jsem se v roce 2009 franšízantem společnosti RE/MAX a hned od začátku mám obrovské štěstí na spolupracovníky, se kterými buduji naši značku v Břeclavi a Hodoníně. Je to především tvrdá práce, ale práce, která nám dává s mými partnery smysl. Pomáháme lidem při prodeji nemovitosti a snažíme se naši práci odvádět nejlépe, jak to jen lze. Vždy svou práci začínáme s výhledem na konec – musíme odvést prvotřídní práci, aby byl klient spokojen, jen tak naši práci doporučí svým známým. Naše práce je založena na vztahu s našimi klienty a vztah lze vybudovat jen na bázi důvěry. Naši klienti nám musí důvěřovat – to je to co svým spolupracovníkům předávám každý den.

Ing. Tomáš Frýdek

 

Realizace

Reference

Profesionální přístup, ochotný, vše zářidil o nic jsem se nemusela starat, doporučuji a panu Frydkovi dekuji

Hodnocení: 5/5

Pan Frýdek jedná velmi profesionálně , jsem velmi spokojen .

Hodnocení: 5/5

profesionálny prístup, ústretovosť

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

Profesionální přístup, obětavost, vstřícnost. Jsem velmi spokojen.

Hodnocení: 5/5

Velmi vstřícný přístup, ohleduplnost, lidskost, snaha rychle věci vyřešit. Mockrát děkuji za pomoc s prodejem nemovitosti.

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

Velice spokojen

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5
Načíst další reference

Kontaktní formulář

*
*
*
*
phone: fullname: lname: fname: