RE/MAX Delta

Seznamte se s příběhy našich makléřů

 

Proč se staly makléři, co je k tomu vedlo a jaká byla cesta k úspěchu. Jak jsem jim teď daří a litují svého rozhodnutí?

Představujeme:

Kateřina Kokešová pracovala roky na různých pozicích jako zaměstnanec. Když ale dostala náhlou výpověď, ze strany zaměstnavatele jí nebyla
prodloužena smlouva, rozhodla se postavit na vlastní nohy. I když začátky nebyly jednoduché, ani na chvíli o svém rozhodnutí nepochybovala. Motivací pro ni byla také její rodina, ve které podniká téměř každý.

Jana Kadaňková není v podnikání žádný nováček. Dlouhé roky se pohybovala ve zdravotnictví, kde se věnovala obchodu a poradenství. Nakonec ji okolnosti donutily vydat se jinou cestou. Jana se nám svěřila se svým příběhem, jak se od zdravotnictví dostala k práci realitní makléřky v REMAX Delta.

Martin Pavlíček                       

Dlouhá léta pracoval jako zaměstnanec. Pak přišel covid, který donutil Martina Pavlíčka opustit bezpečí firmy a pustit se do podnikání na vlastní pěst. Zpětně přiznává, že odvahu k podnikání hledal dlouho a omezení v oboru bylo jen impulsem pustit se do něčeho nového. Díky své odvaze dnes úspěšně dělí svůj čas mezi triatlon, rodinu a podnikání. A přiznává, že stejně jako triatlon nejsou reality pro každého.

Nejprve působila jako makléřka v malé realitní kanceláři. Když ji vyměnila za zázemí velké značky, spousta věcí se změnila. Zdeňce Krátké se otevřely nové možnosti, postupy a její kariéra nabrala rychlost. Časem se stala spolumajitelkou kanceláře a zaměřila se na pomoc a rozvoj svých kolegů. Dnes je neocenitelnou součástí jedné z neúspěšnějších kanceláří na Moravě.

Příběh Petra připomíná filmy o slavných osobnostech byznysu. Začínal jako dělník a vypracoval se na výkonného ředitele společnosti. V jediné firmě působil celých 27 let. Nakonec se rozhodl naprosto změnit svůj život a dal přednost svobodě a finanční nezávislosti. Toto uvažování se ostatně projevuje i v jeho zajímavých koníčcích.

Když vám nechybí odhodlání, můžete si splnit sen jak z amerických seriálů. Právě to se podařilo Veronice Šimečkové, makléřce RE/MAX Delta. Ačkoli začínala jako učitelka a dlouho se věnovala pojišťovnictví, dnes je úspěšnou realitní makléřkou. A právě k sobě hledá šikovného asistenta/asistentku.

Celý profesní život se pohybuje v oblasti obchodu. Když se uzavřela jeho pracovní etapa spojená s textilní výrobou, byly reality jednou z prvních činností, po které se díval. Lubomír Smejkal je v RE/MAX již třináct let a jak sám říká, poznání síly značky spolu s inspirací úspěchů jeho kolegů jej utvrdily v tom, že to bylo správné rozhodnutí.

Dana Hrazdírová vystudovala Vysoké učení technické v Brně a dlouhé roky byl zvyklá se pohybovat v mužském světě stavebnictví. Po několika manažerských pozicích se ale rozhodla, že je čas na změnu. Nyní prodává reality a získala nezávislost, po které toužila. Když nic jiného, nemusí plnit nesmyslné úkoly a je zodpovědná už jen sama za sebe.

Ondřej Krátký strávil téměř 14 let v zahraničí. Z Anglie velmi dobře
znal značku RE/MAX, a když se naskytla příležitost spolupráce, dlouho
neváhal. Dnes je nadějným makléřem, kterého nejčastěji
potkáte na kole v okolí Valtic.