RE/MAX Delta

Seznamte se s příběhy našich makléřů

Proč se stali makléři, co je k tomu vedlo a jaká byla cesta k úspěchu? Jak se jim teď daří? Litují svého rozhodnutí stát se realitním makléřem?

Představujeme:

Ing. Tomáš Vildomec

Někteří lidé se spokojí s tím, že pracovní část dne tráví před počítačem a za zdmi kanceláře. Tomáš Vildomec ale přišel na to, že takto už dál pokračovat nechce. Jeho touha po větším lidském kontaktu a potřeba pomáhat ostatním ho přivedla k podnikání s nemovitostmi. Dnes je úspěšným realitním makléřem a má navíc čas na své koníčky i rodinu.

​​​​​

Mgr. Květoslava Plimlová

Přejít ze zaměstnaneckého poměru do stádia „podnikatel“ je pro mnoho lidí nepředstavitelné. Ne však pro Květoslavu Plimlovou. „Cítila jsem, že už se ve stávajícím zaměstnání nemám kam posouvat a rozvíjet. To byl hlavníimpuls k tomu, abych hledala změnu,“ říká Květoslava, která dnes působíjako makléřka v RE/MAX Delta.

​​​​​

Michal Vykus

Michal Vykus patří mezi služebně mladší makléře. I když se většinu pracovního života pohyboval v tiskařině a obchodu, životní cesta ho přivedla až k podnikání v realitách. Že tyto dva světy od sebe nemají zase tak daleko, pochopil velmi rychle.

​​​​​

Radek Pavlíček

Radek Pavlíček se amatérsky věnuje triatlonu. Jeho potřeba podávat neustále špičkové výkony se ale kromě sportu projevuje i v jeho pracovním nasazení. Ani po patnácti letech v realitách ho jeho práce nepřestala bavit. Jeho rodina si tak musela zvyknout, že i na dovolené vyřizuje hovory a věnuje se svým klientům.

​​​​​

Petra Švagerková

Někdo do podnikání vstoupí s jasnou vizí, jiného přivede shoda okolností.
Právě druhý případ je i životní příběh Petry Švagerkové. Na možnost
podnikat v realitách ji přivedl její manžel. Už na mateřské tak jezdila na
školení a připravovala se na budoucí podnikání. 

Jana Srncová

Noční směny už jsem dělat nemohla, popisuje své životní rozhodnutí Jana Srncová. Proto se rozhodla pustit se do podnikání v realitách. Volná pracovní doba a svoboda v plánování aktivit pro ni byly, i kvůli malému synovi, hlavní prioritou.

Kateřina Kokešová

Kateřina Kokešová pracovala roky na různých pozicích jako zaměstnanec. Když ale dostala náhlou výpověď, ze strany zaměstnavatele jí nebyla
prodloužena smlouva, rozhodla se postavit na vlastní nohy. I když začátky nebyly jednoduché, ani na chvíli o svém rozhodnutí nepochybovala. Motivací pro ni byla také její rodina, ve které podniká téměř každý.

Jan Krupička, DiS.

Honza je člověk, který si zakládá na disciplíně, vytrvalosti a komunikaci. Jeho schopnost naslouchat a aktivně komunikovat mu pomáhá vytvářet silné vztahy s klienty. Jak Honza sám říká: "Chci to dělat jinak a to byl také důvod, proč jsem šel do realitního oboru, protože vím, že pokud to budu dělat skvěle a budu se chtít zlepšovat, tak mohu pomoci obrovskému množství lidí." 

Martin Pavlíček

Dlouhá léta pracoval jako zaměstnanec. Pak přišel covid, který donutil Martina Pavlíčka opustit bezpečí firmy a pustit se do podnikání na vlastní pěst. Zpětně přiznává, že odvahu k podnikání hledal dlouho a omezení v oboru bylo jen impulsem pustit se do něčeho nového. Díky své odvaze dnes úspěšně dělí svůj čas mezi triatlon, rodinu a podnikání. A přiznává, že stejně jako triatlon nejsou reality pro každého.

Zdeňka Krátká

Nejprve působila jako makléřka v malé realitní kanceláři. Když ji vyměnila za zázemí velké značky, spousta věcí se změnila. Zdeňce Krátké se otevřely nové možnosti, postupy a její kariéra nabrala rychlost. Časem se stala spolumajitelkou kanceláře a zaměřila se na pomoc a rozvoj svých kolegů. Dnes je neocenitelnou součástí jedné z neúspěšnějších kanceláří na Moravě.

Petr Motyčka

Příběh Petra připomíná filmy o slavných osobnostech byznysu. Začínal jako dělník a vypracoval se na výkonného ředitele společnosti. V jediné firmě působil celých 27 let. Nakonec se rozhodl naprosto změnit svůj život a dal přednost svobodě a finanční nezávislosti. Toto uvažování se ostatně projevuje i v jeho zajímavých koníčcích.

Veronika Šimečková

Když vám nechybí odhodlání, můžete si splnit sen jak z amerických seriálů. Právě to se podařilo Veronice Šimečkové, makléřce RE/MAX Delta. Ačkoli začínala jako učitelka a dlouho se věnovala pojišťovnictví, dnes je úspěšnou realitní makléřkou. A právě k sobě hledá šikovného asistenta/asistentku.

Ing. Lubomír Smejkal

Celý profesní život se pohybuje v oblasti obchodu. Když se uzavřela jeho pracovní etapa spojená s textilní výrobou, byly reality jednou z prvních činností, po které se díval. Lubomír Smejkal je v RE/MAX již třináct let a jak sám říká, poznání síly značky spolu s inspirací úspěchů jeho kolegů jej utvrdily v tom, že to bylo správné rozhodnutí.

Dana Hrazdírová

Dana Hrazdírová vystudovala Vysoké učení technické v Brně a dlouhé roky byl zvyklá se pohybovat v mužském světě stavebnictví. Po několika manažerských pozicích se ale rozhodla, že je čas na změnu. Nyní prodává reality a získala nezávislost, po které toužila. Když nic jiného, nemusí plnit nesmyslné úkoly a je zodpovědná už jen sama za sebe.

Ondřej Krátký

Ondřej Krátký strávil téměř 14 let v zahraničí. Z Anglie velmi dobře
znal značku RE/MAX, a když se naskytla příležitost spolupráce, dlouho
neváhal. Dnes je nadějným makléřem, kterého nejčastěji
potkáte na kole v okolí Valtic.