RE/MAX Delta

Jaké jsou zkušenosti našich klientů s kanceláří RE/MAX Delta?

 

Přečtěte si zkušenosti našich klientů s prodejem nebo s nákupem nemovitosti (rodinný dům, byt, rekrační objekt) s pomocí realitního makléře. Zkušenosti a znalosti realitního makléře Vám mohou v mnoha případech pomoci. Ušetří Vám čas, nervy a peníze.

 

Některé příběhy píše sám život. Nebýt náhody a vytrvalosti našeho makléře, majitelé by dům nejspíše ještě dlouho a pod cenou prodávali. Nakonec se díky odmítnutému makléři podařilo prodat dům i za velmi vysokou cenu. Když ale kupovali nový dům, narazili na podobně složitého majitele. Jak vše dopadlo?

Manželé Hanákovi chtěli koupit byt 3+kk v Dubňanech, nedaleko Brna. Vzhledem k tomu, že se u toho konkrétního bytu sešlo více zájemců o koupi, byla uspořádána aukce. Manželé Hanákovi skončili na 2.místě co do výše nabídky a byt tak získal někdo jiný. 

Mladý manželský pár se rozhodl vyměnit byt ve městě za klid a pohodu na vesnici. I když byl dům v horším technickém stavu a vyžadoval postupnou rekonstrukci, svého rozhodnutí nikdy nelitovali. A když se po dalších třech letech rozhodli se stejným makléřem prodat byt, dokázali díky jeho zkušenostem a přístupu vydělat mnohem více, než vůbec doufali.

V době pandemie COVID-19 byl o nemovitosti velký zájem. O jednu nemovitost se zajímalo i několik desítek zájemců. Bylo nutné vymyslet, jak celý proces převést do on-line světa. Aby vzbuzoval maximální důvěru klientů na obou stranách, jak na straně prodávajícího, tak na straně kupujícího.

Manželé téměř rok uvažovali nad tím, že prodají svůj byt 1+1 v lokalitě Brno Bystrc. Od počátku svého uvažování svůj záměr řešili s makléřkou z RE/MAX Delta, díky které věděli, že jen za tuto dobu tržní hodnota jejich bytu vzrostla ze 3 milionů na 3,5 milionu korun.