RE/MAX Delta

Jaké jsou zkušenosti našich klientů s kanceláří RE/MAX Delta?

 

Přečtěte si zkušenosti našich klientů s prodejem nebo s nákupem nemovitosti (rodinný dům, byt, rekrační objekt) s pomocí realitního makléře. Zkušenosti a znalosti realitního makléře Vám mohou v mnoha případech pomoci. Ušetří Vám čas, nervy a peníze.

 

Prodávat není stejné jako prodat

Některé příběhy píše sám život. Nebýt náhody a vytrvalosti našeho makléře, majitelé by dům nejspíše ještě dlouho a pod cenou prodávali. Nakonec se díky odmítnutému makléři podařilo prodat dům i za velmi vysokou cenu. Když ale kupovali nový dům, narazili na podobně složitého majitele. Jak vše dopadlo?

 

Nečekaná nemovitost

Manželé Hanákovi chtěli koupit byt 3+kk v Dubňanech, nedaleko Brna. Vzhledem k tomu, že se u toho konkrétního bytu sešlo více zájemců o koupi, byla uspořádána aukce. Manželé Hanákovi skončili na 2.místě co do výše nabídky a byt tak získal někdo jiný. 

Vyměnilli byt za rodinný dům v Bulharech na Mikulovsku

Mladý manželský pár se rozhodl vyměnit byt ve městě za klid a pohodu na vesnici. I když byl dům v horším technickém stavu a vyžadoval postupnou rekonstrukci, svého rozhodnutí nikdy nelitovali. A když se po dalších třech letech rozhodli se stejným makléřem prodat byt, dokázali díky jeho zkušenostem a přístupu vydělat mnohem více, než vůbec doufali.

Prodej nemovitosti pomocí písemně podávaných nabídek

V době pandemie COVID-19 byl o nemovitosti velký zájem. O jednu nemovitost se zajímalo i několik desítek zájemců. Bylo nutné vymyslet, jak celý proces převést do on-line světa. Aby vzbuzoval maximální důvěru klientů na obou stranách, jak na straně prodávajícího, tak na straně kupujícího.

Téměř milion navíc

Manželé téměř rok uvažovali nad tím, že prodají svůj byt 1+1 v lokalitě Brno Bystrc. Od počátku svého uvažování svůj záměr řešili s makléřkou z RE/MAX Delta, díky které věděli, že jen za tuto dobu tržní hodnota jejich bytu vzrostla ze 3 milionů na 3,5 milionu korun.