RE/MAX Delta

Pan Pavlíček je velice schopný makléř. Nabídl mi perfektní služby včetně nádherné reklamy. Dům mám prodaný tři měsíce a stále jsme spolu v kontaktu. Žila jsem 13 let v USA a realitní makléř se stal naším rodinným přítelem a tu samou službu jsem našla u pana Pavlíčka, proto bych ho vřele doporučila ostatním klientům. S pozdravem Dvořáková.

 

Dagmar Dvořáková, Černá hora

 

 

Naprosto precizni a profesionalni jednani, ochota pana Pavlicka a jeho nadstandartni pristup je v dnesni dobe vzacnosti. Velmi rad jeho sluzeb doporucuji.

 

Radek a Michaela Uhrovi, Tvrdonice

 

 

Se službami Mgr.Pavlíčka jsme byli maximálně spokojeni.Na naše doporučení si u něj nyní rezervovala dům i naše příbuzná. Budeme dál pouze doporučovat.

 

manželé Ráczovi, Sedlec u Mikulova

 

 

Jsme strašně moc rádi, že jsme mohli mít za makléře Pana Radka Pavlíčka. Je milý, ochotný, prostě skvělý makléř. Nepodává žádné mylné informace! Vše nám pomohl vyřídit. Je to jeden z nejlepších Břeclavských makléřů. Doporučili by jsme Pana Radka Pavlíčka všem. Ps. Ještě jednou děkujeme! 

 

Lucie Dostálová, Tomáš Zapalač, Břeclav.

 

 

Děkujeme panu Pavlíčkovi za profesionální přístup při zprostředkování prodeje nemovitosti. Spolupráce s ním byla profesionální, rychlá a  průběžně nás o všem informoval. Videoprezentace byla úžasná a byt byl prodán během 14 dnů. Chválíme a doporučujeme ostatním zájemcům.

 

Ivana Pesauová, Igor Hnát, Břeclav.


 

Se službami pana Pavlíčka jsme byli velmi spokojeni. Vytvořil výbornou videoprezentaci domu, v komunikaci se zájemci o dům i s námi se choval vždy profesionálně. Po špatných zkušenostech s několika jinými realitními kancelářemi byl pro nás pan Pavlíček příjemným překvapením.


manželé Buchmannovi, Vranovice.


 

Děkuji panu Pavlíčkovi za profesionální i za osobitý přístup při zprostředkování prodeje nemovitosti. Se službami jsme byla velmi spokojená. Pokud došlo k nějakým drobným nedostatkům, byly operativně vyřešeny.


Jana Procingerová, Velké Pavlovice.


 

Pan Pavlíček byl od začátku spolupráce až do jejího konce velmi spolehlivý a hlavně upřímný. Co jsme si kdy domluvili,tak bylo vždy splněno a vše fungovalo na 100%. Můžu vřele doporučit, absolutní profesionál. 


Mojmír Bezucký, Břeclav.


 

Využili jsme služeb REMAX a s panem Mgr. Pavlíčkem jsme byli velmi spokojeni. Je to člověk, který si svoji práci dělá na více než sto procent. Poradí a vyřeší každou situaci. Náš prodej domu byl složitější, protože bydlíme v zahraničí a kupující je taky cizinec. Pan Mgr. Pavlíček vedl jednání v angličtině a němčině. Moc děkujeme panu Mgr. Pavlíčkovi za odvedenou práci. Pokud budeme potřebovat služby makléře, bude to jedině pan Mgr. Pavlíček. DĚKUJEME.


manželé Kondllovi, Valtice.


 

Pan Pavlíček měl po celou dobu prodeje našeho domu naprosto profesionální a hlavně lidský přístup. To je jedna z vlastností, kterou v dnešní době člověk hledá těžko. Mám pocit, že většina lidí honí čas a peníze. Toto ale naštěstí není případ pana Pavlíčka. Obyčejný člověk, který není od fochu totiž netuší, co vše se musí vyřídit, obstarat při prodeji či koupi bytu a spoustě těm odborným často cizím termínům nerozumí. Pan Pavlíček mi vše obyčejným jazykem českým vysvětlil a hlavně mě po celou dobu informoval, v jakém stádiu obchod je. Byl pro mě kdykoli k dispozici. Především s jeho pomocí ( a pochopitelně také s pomocí štěstí, které mi přálo) jsem tak rychle prodala dům a poté koupila byt. Panu Pavlíčkovi patří mé veliké díky. 


Adriána Bednaříková, Bzenec.


 

Dobrý den, již po druhé jsem oslovila pana Pavlíčka . Tímto chci poděkovat. Pan Pavlíček věnoval dostatek času a úsilí,to vše k mé naprosté spokojenosti .Od samého začátku byl přístup velmi profesionální. Ráda doporučím . . . 

 
Božena Trubačová, Tvrdonice.


 

Spolupráce s realitní agenturou Remax a konkrétně s realitním makléřem p. Pavlíčkem byla věcná a rychlá. Průběžně nás o všem informoval. Při spolupráci s jinými realitními agenturami jsem tohle postrádala. Po předání prodeje bytu p. Pavlíčkovi byl byt v podstatě hned prodán. Se spoluprací jsem byla velmi spokojena a všude chválím a doporučuji :)

 
Lenka Nelibová, Hrušky.


 

Pan makléř je seriózní a skutečně řeší problém klienta i se souvisejícími podproblémy. Nejde tedy jen o prodavače domů, ale o vstřícného Pomocníka. Toho, že jsme vsadili na něho určitě nelitujeme a doporučujeme ho i ostatním. Dokonce nám doporučil i výbornou poradkyni ohledně hypotéky a jejich následná součinnost se ukázala jako velmi efektivní a pro nás to šlo tak nějak rychle a "samo". Rozhodně jsme nemuseli nikoho nikam tlačit, naopak my sami jsme byli brzdami :o) I nyní s odstupem půl roku po prodeji nám připomenul, že máme platit daň z nové nemovitosti a to už určitě je nad jeho povinnosti... 


Mgr. František Horňák, Bzenec.


 

Služby poskytované makléřem panem Pavlíčkem jsou na velmi dobré a kvalitní úrovni, jedná se zákazníkem slušně, poskytuje zákazníkovi co nejvíc informací, maximálně mu vychází vstříc, záleží mu na spokojenosti klienta. 


Michaela Malárová, Hrušky.


 

Profesionální,klidná, motivující spolupráce s časově soustavnou péčí, vedoucí k výsledku. 


Ing. Vlasta Tomová, Břeclav 


 

P. Pavlíček mi ochotně pomáhal s vyřizováním hypotéky a koupí bytu. 


Žaneta Čechová, Břeclav


 

Makléř byl od samotného začátku příjemný, spolehlivý, komunikace byla bez problémů. 


Jana Kučerová, Hodonín


 

S panem Pavlíčkem jsem byl nadmíru spokojen. Uvažuji do budoucna o stálé spolupráci výhradně s tímhle makléřem a s žádným jiným. 


Stanislav Salajka, BSG INVEST s.r.o.


 

S koupi nemovitosti jsem mela nyni prvni zkusenost. Tudiz jsem k tomu nic podrobneho nevedela. Pan Pavlicek se mnou byl v neustalem kontaktu, vse mi podrobne a srozumitelne vysvetlil,pripadne upozornil co by bylo jeste vhodne.


Muzu jen prohlasit, ze jsem s jeho sluzbami byla 100% spokojena. 


Monika Románková, Břeclav