RE/MAX Delta

Pronájem výrobních prostor nebo skladu v Týnci, okr. Břeclav.

Hrušecká, Týnec mapa
13 000 / měsíc
Pronájem výrobních prostor nebo skladu v Týnci, okr. Břeclav. Pronájem výrobních prostor nebo skladu v Týnci, okr. Břeclav. Pronájem výrobních prostor nebo skladu v Týnci, okr. Břeclav. Pronájem výrobních prostor nebo skladu v Týnci, okr. Břeclav. Pronájem výrobních prostor nebo skladu v Týnci, okr. Břeclav. Pronájem výrobních prostor nebo skladu v Týnci, okr. Břeclav.
Zobrazit fotografie

Pronájem výrobních prostor nebo skladu v Týnci, okr. Břeclav.

Nabízíme k pronájmu část komerčního objektu vhodného pro výrobu nebo sklady, který obsahuje i sdílené sociální zázemí. Jedná se o přízemní cihlovou budovu napojenou na kanalizaci, dálkový vodovod a plynovod a disponuje elektřinou 230 V a 380 V. K pronájmu je pouze jedna část budovy - cca 109 m². Cena nájmu je 13.000,- Kč měsíčně + zálohy na energie (výše zálohy bude záviset na charakteru využití - výroba, sklady, atd.). V okolí je dostatek parkovacích míst. Majitel požaduje platbu nájemného s měsíčním předstihem a vratnou jistinu, tyto podrobnější informace a vzájemné možnosti pronájmu probereme při osobním setkání na prohlídce nemovitosti. Zájemci bude účtována odměna realitní kanceláři RE/MAX ve výši jednoho nájemného + DPH.

Pronajímatel si vyhrazuje právo vybrat nájemníka na základě jím zvolených parametrů. Pro domluvu data prohlídkového dne mě, prosím, kontaktujte na uvedeném emailu nebo telefonu.

Zobrazit více Skrýt popis

Cena Nájmu: 13 000 / měsíc Poznámka: + zálohy na energie závislé na typu využití Číslo nabídky: 163-NP04490 Obec: Týnec Ulice: Hrušecká

Kontaktujte makléře nemovitosti

Michal Vykus
Michal Vykus
Detail makléře

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

*
*
*
fullname: email:

Podrobné informace

Kategorie Komerční
Typ domu Přízemní
Druh prostor Výrobní prostory
Stav prostoru Dobrý
Voda Voda - dálkový vodovod
Odpad Kanalizace
K dispozici od 03.04.2024
Druh objektu Cihlová
Umístění objektu Okraj obce
Vybaveno Ne
Zastavěná plocha m2 1300
Plocha užitná m2 109
Počet míst k parkování 2
Počet parkovišť 2
Počet garáží
Elektřina Elektro - 230 V, Elektro - 400 V
Zástavba Komerční
Topení Ústřední plynové
Doprava Silnice
Datum nastěhování 03.04.2024
Počet podlaží objektu 1
Třída G - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška 264/2020 Sb.