RE/MAX Delta

Pronájem výrobních prostor nebo skladu v Týnci, okr. Břeclav.

Hrušecká, Týnec mapa
13 000 / měsíc
Pronájem výrobních prostor nebo skladu v Týnci, okr. Břeclav. Pronájem výrobních prostor nebo skladu v Týnci, okr. Břeclav. Pronájem výrobních prostor nebo skladu v Týnci, okr. Břeclav. Pronájem výrobních prostor nebo skladu v Týnci, okr. Břeclav. Pronájem výrobních prostor nebo skladu v Týnci, okr. Břeclav. Pronájem výrobních prostor nebo skladu v Týnci, okr. Břeclav. Pronájem výrobních prostor nebo skladu v Týnci, okr. Břeclav. Pronájem výrobních prostor nebo skladu v Týnci, okr. Břeclav.
Zobrazit fotografie

Pronájem výrobních prostor nebo skladu v Týnci, okr. Břeclav.

Nabízíme k pronájmu část komerčního objektu vhodného pro výrobu nebo sklady, který obsahuje i sociální zázemí s kanceláří. Jedná se o přízemní cihlovou budovu napojenou na kanalizaci, dálkový vodovod a plynovod a disponuje elektřinou 230 V a 380 V. K pronájmu jsou dvě části budovy - cca 110 m² a cca 210 m², možné pronajmout společně, popř. kombinovat. Cena nájmu za jednotlivé části bude dohodnuta přímo s majitelem dle prostorových potřeb nájemníka, nejméně však 13.000,- Kč měsíčně + zálohy na energie (výše zálohy bude záviset na charakteru využití - výroba, sklady, atd.). V okolí je dostatek parkovacích míst. Majitel požaduje platbu nájemného s měsíčním předstihem a vratnou jistinu, tyto podrobnější informace a vzájemné možnosti pronájmu probereme při osobním setkání na prohlídce nemovitosti. Zájemci bude účtována odměna RK ve výši jednoho nájemného + DPH.

Pronajímatel si vyhrazuje právo vybrat nájemníka na základě jím zvolených parametrů. Pro domluvu data prohlídkového dne mě, prosím, kontaktujte na uvedeném emailu nebo telefonu.

Zobrazit více Skrýt popis

Cena Nájmu: 13 000 / měsíc Poznámka: + zálohy na energie závislé na typu využití Číslo nabídky: 163-NP04243 Obec: Týnec Ulice: Hrušecká

Kontaktujte makléře nemovitosti

Michal Vykus
Michal Vykus
Detail makléře

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

*
*
*
fullname: lname: phone: fname: email:

Podrobné informace

Kategorie Komerční objekty
Účel budovy Výroba
Typ domu Přízemní
Stav objektu Dobrý
Celková plocha m2 864
Voda Voda - dálkový vodovod
Odpad Kanalizace
Plyn Plynovod
K dispozici od 09.06.2023
Druh objektu Cihlová
Umístění objektu Okraj obce
Užitná plocha m2 320
Počet míst k parkování 4
Elektřina Elektro - 230 V, Elektro - 380 V
Stavba Ostatní
Zástavba Průmyslová
Rok kolaudace 2008
Datum nastěhování 09.06.2023
Počet podlaží objektu 1
Třída G - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška 264/2020 Sb.