RE/MAX Delta

Pronájem komerčního prostoru ve Valticích, okr. Břeclav.

Mikulovská, Valtice mapa
15 000 / měsíc
Pronájem komerčního prostoru ve Valticích, okr. Břeclav. Pronájem komerčního prostoru ve Valticích, okr. Břeclav. Pronájem komerčního prostoru ve Valticích, okr. Břeclav. Pronájem komerčního prostoru ve Valticích, okr. Břeclav. Pronájem komerčního prostoru ve Valticích, okr. Břeclav. Pronájem komerčního prostoru ve Valticích, okr. Břeclav. Pronájem komerčního prostoru ve Valticích, okr. Břeclav. Pronájem komerčního prostoru ve Valticích, okr. Břeclav.
Zobrazit fotografie

Pronájem komerčního prostoru ve Valticích, okr. Břeclav.

Cena včetně energií, internetu a parkovacích míst. Nabízený komerční prostor je součástí výrobní firmy v okrajové části Valtic, okr. Břeclav. Jedná se o kancelářské prostory ve 2. nadzemním podlaží v tiché části objektu se samostatným vchodem. Celková podlahová plocha je cca 88 m² a skládá se ze tří kanceláří o velikosti přibližně 40 m², 12 m² a 12 m², chodby a samostatného WC, které bude sloužit pouze pro potřeby nájemce. Volné ihned k nastěhování. Nájemné činí 15.000,- Kč měsíčně a zahrnuje i poskytované energie v běžném rozsahu a tři parkovací místa před budovou.

Další podrobnější informace a potřeby nájemce probereme při osobním setkání na prohlídce. Majitel požaduje platbu nájemného s měsíčním předstihem a vratnou kauční jistotu. Zájemci bude účtována odměna realitní kanceláře ve výši 15.000,- Kč vč. DPH.

Pronajímatel si vyhrazuje právo vybrat nájemníka na základě jím zvolených parametrů. Pro domluvu data prohlídkového dne mě, prosím, kontaktujte na uvedeném emailu nebo telefonu.

Zobrazit více Skrýt popis

Cena Nájmu: 15 000 / měsíc Poznámka: Včetně energií a internetu Číslo nabídky: 163-NP04423 Obec: Valtice Ulice: Mikulovská

Kontaktujte makléře nemovitosti

Michal Vykus
Michal Vykus
Detail makléře

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

*
*
*
fname:

Podrobné informace

Typ domu Patrový
Druh prostor Kanceláře
Stav prostoru Velmi dobrý
Voda Voda - dálkový vodovod
Odpad Kanalizace
K dispozici od 12.02.2024
Druh objektu Cihlová
Vybaveno Ne
Zastavěná plocha m2 5567
Plocha užitná m2 88
Počet míst k parkování 3
Elektřina Elektro - 230 V
Stavba Ostatní
Zástavba Průmyslová
Telekomunikace Internet
Topení Ústřední plynové
Doprava Vlak, silnice, MHD, autobus
Komunikace Asfaltová
Počet kanceláří 3
Rok kolaudace 2004
Datum nastěhování 12.02.2024
Počet podlaží objektu 3
Číslo podlaží v domě 2
Třída G - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška 264/2020 Sb.