RE/MAX Delta

Pronájem komerčního prostoru v obchodním centru M1 v Břeclavi.

Lidická, Břeclav mapa
6 500 / měsíc
Pronájem komerčního prostoru v obchodním centru M1 v Břeclavi. Pronájem komerčního prostoru v obchodním centru M1 v Břeclavi. Pronájem komerčního prostoru v obchodním centru M1 v Břeclavi. Pronájem komerčního prostoru v obchodním centru M1 v Břeclavi. Pronájem komerčního prostoru v obchodním centru M1 v Břeclavi. Pronájem komerčního prostoru v obchodním centru M1 v Břeclavi.
Zobrazit fotografie

Pronájem komerčního prostoru v obchodním centru M1 v Břeclavi.

Nabízíme k pronájmu přízemní část komerčního objektu vhodného pro provozování obchodu nebo služeb v obchodním centru M1 na ulici Lidická v Břeclavi. Celková plocha činí 21 m², obsahuje i sociální zázemí (cca 3,5 m²) a k pronájmu je nabízen bez vybavení, které patří současnému nájemníkovi. Nájemné celého prostoru činí 6.500,- Kč měsíčně + zálohy na energie (výše zálohy bude záviset na charakteru využití - obchod, služby, sklady, atd.). Před nemovitostí je zdarma dostatek parkovacích míst. Majitelé požadují platbu nájemného se zálohami na energie s měsíčním předstihem a platbu vratné kauční jistoty, jejíž výše bude dohodnuta na osobní schůzce. Volné k nastěhování od 1. května 2024. Provizi realitní kanceláři RE/MAX zájemce neplatí.

Pronajímatel si vyhrazuje právo vybrat nájemníka na základě jím zvolených parametrů. Pro domluvu data prohlídkového dne mě, prosím, kontaktujte na uvedeném emailu nebo telefonu.

Zobrazit více Skrýt popis

Cena Nájmu: 6 500 / měsíc Poznámka: + zálohy na energie závislé na typu obchodní činnosti Číslo nabídky: 163-NP04464 Obec: Břeclav Ulice: Lidická

Kontaktujte makléře nemovitosti

Michal Vykus
Michal Vykus
Detail makléře

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

*
*
*
fullname: fname: phone:

Podrobné informace

Kategorie Komerční
Typ domu Patrový
Druh prostor Obchodní prostory
Stav prostoru Velmi dobrý
Voda Voda - dálkový vodovod
Odpad Kanalizace
K dispozici od 01.05.2024
Druh objektu Cihlová
Umístění objektu Rušná část obce
Vybaveno Ne
Plocha užitná m2 21
Počet míst k parkování 8
Počet parkovišť
Počet garáží
Elektřina Elektro - 230 V
Ostatní Bezbarierový přístup
Zástavba Obchodní a obytná
Výška stropu 2.8
Rok kolaudace 2011
Datum nastěhování 01.05.2024
Počet podlaží objektu 2
Číslo podlaží v domě 1
Třída G - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška 264/2020 Sb.