RE/MAX Delta

Prodej stavebního pozemku 425 m2 v centru obce Osová Bítýška

Osová Bítýška mapa
2 290 000

Prodej stavebního pozemku 425 m2 v centru obce Osová Bítýška

Nabízíme Vám ke koupi rovinatý pozemek přímo v centru obce Osová Bítýška o celkové výměře 425 m2 určený pro výstavbu rodinného domu. Parcela je obdélníkového tvaru (cca 29 metrů x 15 metrů) a je ze tří stran oplocena. Veškeré inženýrské sítě jsou na hranici pozemku, a to elektřina, plyn, voda i kanalizace. Na pozemku se navíc nachází studna s pitnou vodou. Součástí prodeje je i projektová dokumentace na výstavbu rodinného dvojdomu o zastavěné ploše 242 m2 a celkové užitné ploše 377 m2.

Osová Bítýška je obec na pomezí Jihomoravského kraje a Vysočiny s širokou občanskou vybaveností a výbornou dostupností na páteřní dálnici D1. V centru Brna jste autem za cca 35 minut a cesta do Jihlavy Vám zabere cca 33 minut. V Osové Bítýšce naleznete mimo jiné mateřskou a základní školu, zdravotní středisko, lékárnu, poštu, několik obchodů s potravinami nebo sportovní areál. Dominantou obce je Kostel sv. Jakuba Staršího s přilehlou farou a také nedaleký zámek Osová, který v současné době prochází rozsáhlou rekonstrukcí. V loňském roce byl dokončen obchvat Osové Bítýšky, který pomohl výraznou měrou odklonit tranzitní dopravu z centra a zvýšil tak významně bezpečnost a kvalitu bydlení v obci.

Pokud máte zájem o prohlídku nebo máte jakýkoliv dotaz k nabízenému pozemku, neváhejte mne kdykoliv kontaktovat na níže uvedených kontaktech. Budu se na Vás těšit.

Zobrazit více Skrýt popis

Cena pozemku: 2 290 000 Poznámka: Kupní cena zahrnuje provizi RK a kompletní právní servis Číslo nabídky: 163-NP03817 Obec: Osová Bítýška

Spočítejte si splátku hypotéky

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Kupní cena nemovitosti

2 290 000

Výše hypotéky

Doba splácení

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 1.59 %

0 Kč

Hypotéku zařídíme za vás

Ušetřete svůj čas i nervy. Naši makléři zařídí veškeré papírování a dovedou vás až k úspěšnému podpisu smlouvy v bance.

Nechte nám kontakt, náš makléř se v pracovní dny ozve do 24 hodin

phone: email:

Kontaktujte makléře nemovitosti

Ing. Tomáš Vildomec, BA
Ing. Tomáš Vildomec, BA
Detail makléře

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

*
*
*
fullname: fname:

Podrobné informace

Kategorie Pozemky
Druh pozemku Pro bydlení
Celková plocha m2 425
K dispozici od 03.10.2022
Umístění objektu Centrum obce
Inženýrské sítě Vodovod, kanalizace, plyn, elektřina
Ostatní Plot
Stavba Ostatní
Datum nastěhování 03.10.2022
Třída G - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška 264/2020 Sb.