RE/MAX Delta

Prodej souboru pozemků Ludkovice u Luhačovic, 70350 m2

Ludkovice mapa
3 800 000

Prodej souboru pozemků Ludkovice u Luhačovic, 70350 m2

Nabízíme k prodeji pozemek pro bydlení o rozloze 352m² na samotě a dále rozsáhlé plochy pastvin a lesů o rozloze 70350m² v obci Ludkovice, okres Zlín. Tyto pozemky představují jedinečnou investiční příležitost s vynikajícím potenciálem a návratností investice.
Pozemek se nachází v klidné části obce Ludkovice, což z něj dělá ideální místo pro výstavbu rodinného domu, rekreačního střediska dále k podnikání. S rozlohou 352m² zastavěné plochy je zde dostatek prostoru pro vytvoření moderního a komfortního bydlení, pozemek leží v blízkosti Ludkovické přehrady.
Tento pozemek v Ludkovicích, přibližně 9km od Luhačovic, který se skládá z pastviny, orné půdy a lesa. Zajímavostí jsou také dvě stavební místa. Dříve tento pozemek sloužil majitelům jako biofarma. Pěstovala se zde zelenina, ovoce, obilí a také domácí zvířata. Hlavní budova s číslem popisným zde již není, zůstala pouze přilehlá stodola. Voda se používala z místní studny. Dříve zde byl od bývalé budovy veden kábl na elektřinu přes les, který měl býti zapojen k nedalekému stožáru. Ovšem toto se zatím nestalo. Celý pozemek měří asi 70 350m" a vede na něj lesní cesta, která je obecní. Tato nemovitost by mohla sloužit milovníkům přírody, pro pěstování ovcí, koní, případně jiné, rekreační činnosti a podnikání. Při dnešních cenách za energie, je možné se samo zásobit dřívím, kterého je dostatek.
Jednou z největších výhod tohoto pozemku je jeho poloha, která umožňuje vybudovat lukrativní rekreační středisko.
Kromě výše zmíněných faktorů je třeba zdůraznit také výhodnou polohu tohoto pozemku. Obec Ludkovice se nachází v těsné blízkosti dalších větších měst, jako je Zlín, což znamená snadný přístup k veškerým službám, obchodům a zaměstnání.
Ludkovice jsou obec ve Zlínském kraji nacházející se asi 15 km od Zlína. Jsou tvořeny dvěma místními částmi – Ludkovice a Pradlisko. Jsou součástí mikroregionu Luhačovské Zálesí. Na rozloze 1185 ha žije 723 obyvatel.
Celkově lze tedy říci, že tento pozemek nabízí skvělou investiční příležitost s vynikajícím potenciálem a návratností investice.
V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat.

Zobrazit více Skrýt popis

Cena pozemku: 3 800 000 Číslo nabídky: 163-NP04188 Obec: Ludkovice

Spočítejte si splátku hypotéky

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Kupní cena nemovitosti

3 800 000

Výše hypotéky

Doba splácení

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 1.59 %

0 Kč

Hypotéku zařídíme za vás

Ušetřete svůj čas i nervy. Naši makléři zařídí veškeré papírování a dovedou vás až k úspěšnému podpisu smlouvy v bance.

Nechte nám kontakt, náš makléř se v pracovní dny ozve do 24 hodin

fname: lname: fullname:

Kontaktujte makléře nemovitosti

Barbora Gajdošová
Barbora Gajdošová
Detail makléře

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

*
*
*
phone: fname: email: fullname: lname:

Podrobné informace

Kategorie Pozemky
Druh pozemku Pro bydlení
Celková plocha m2 70350
Voda Voda - studna
K dispozici od 20.07.2023
Umístění objektu Samota
Zastavěná plocha m2 352
Inženýrské sítě Vodovod, kanalizace, plyn, elektřina
Stavba Rodinný dům
Rok kolaudace 2016
Datum nastěhování 20.07.2023
Vyhláška 264/2020 Sb.