RE/MAX Delta

Prodej pozemků vhodných pro výstavbu rodinného domu Klentnice

Klentnice mapa
Cena u makléře
Prodej pozemků vhodných pro výstavbu rodinného domu Klentnice Prodej pozemků vhodných pro výstavbu rodinného domu Klentnice Prodej pozemků vhodných pro výstavbu rodinného domu Klentnice Prodej pozemků vhodných pro výstavbu rodinného domu Klentnice Prodej pozemků vhodných pro výstavbu rodinného domu Klentnice Prodej pozemků vhodných pro výstavbu rodinného domu Klentnice Prodej pozemků vhodných pro výstavbu rodinného domu Klentnice Prodej pozemků vhodných pro výstavbu rodinného domu Klentnice Prodej pozemků vhodných pro výstavbu rodinného domu Klentnice Prodej pozemků vhodných pro výstavbu rodinného domu Klentnice
Zobrazit fotografie

Prodej pozemků vhodných pro výstavbu rodinného domu Klentnice

Nabízíme k prodeji pozemek pro výstavbu rodinného domu v klidné lokalitě obce Klentnice, která se nachází v územním plánu určeném pro bydlení rodinné. Tento pozemek o celkové ploše 1321m² je ideální pro ty, kteří si přejí vytvořit si vlastní domov dle svých představ. IS jsou před pozemkem.

Pozemek se nachází v části obce Klentnice, v okrese Břeclav. Jde o soubor pozemků jehož celková výměra je 1321 m², což poskytuje dostatek prostoru pro stavbu rodinného domu s případnými přístavbami či zahradou. Klidná lokalita nabízí možnost relaxace a soukromí, zároveň však nechybí dostupnost veškeré občanské vybavenosti v blízkém okolí.

Pozemek je vhodný pro ty, kteří touží po vlastním domě v malebném prostředí a chtějí si vytvořit svůj vysněný domov. V blízkosti se nachází přírodní atrakce a krásná příroda, která láká k procházkám a odpočinku.

V případě zájmu o prohlídku tohoto pozemku pro výstavbu rodinného domu v klidné lokalitě obce Klentnice nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám poskytneme další informace a domluvíme termín prohlídky. Těšíme se na Váš zájem.

Zobrazit více Skrýt popis

Cena: Cena u makléře Číslo nabídky: 163-NP04415 Obec: Klentnice

Spočítejte si splátku hypotéky

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Kupní cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 1.59 %

0 Kč

Hypotéku zařídíme za vás

Ušetřete svůj čas i nervy. Naši makléři zařídí veškeré papírování a dovedou vás až k úspěšnému podpisu smlouvy v bance.

Nechte nám kontakt, náš makléř se v pracovní dny ozve do 24 hodin

email: phone: fullname: lname:

Kontaktujte makléře nemovitosti

Zdeňka Krátká
Zdeňka Krátká
Detail makléře

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

*
*
*
fullname:

Podrobné informace

Kategorie Pozemky
Druh pozemku Pro bydlení
Celková plocha m2 1321
Umístění objektu Klidná část obce
Inženýrské sítě Vodovod
Stavba Ostatní
Vyhláška 264/2020 Sb.