RE/MAX Delta

Prodej pozemků určených ke stavbě v obci Bořetice vč. stavebního povolení (8 pozemků)

Bořetice mapa
10 913 950
Prodej pozemků určených ke stavbě v obci Bořetice vč. stavebního povolení (8 pozemků) Prodej pozemků určených ke stavbě v obci Bořetice vč. stavebního povolení (8 pozemků) Prodej pozemků určených ke stavbě v obci Bořetice vč. stavebního povolení (8 pozemků) Prodej pozemků určených ke stavbě v obci Bořetice vč. stavebního povolení (8 pozemků) Prodej pozemků určených ke stavbě v obci Bořetice vč. stavebního povolení (8 pozemků) Prodej pozemků určených ke stavbě v obci Bořetice vč. stavebního povolení (8 pozemků) Prodej pozemků určených ke stavbě v obci Bořetice vč. stavebního povolení (8 pozemků) Prodej pozemků určených ke stavbě v obci Bořetice vč. stavebního povolení (8 pozemků) Prodej pozemků určených ke stavbě v obci Bořetice vč. stavebního povolení (8 pozemků) Prodej pozemků určených ke stavbě v obci Bořetice vč. stavebního povolení (8 pozemků) Prodej pozemků určených ke stavbě v obci Bořetice vč. stavebního povolení (8 pozemků)
Zobrazit fotografie

Prodej pozemků určených ke stavbě v obci Bořetice vč. stavebního povolení (8 pozemků)

AKTUÁLNĚ: K dispozici jsou pozemky pro stavbu trojdomu a pětidomu.

Nabízíme Vám ke koupi soubor 8 pozemků (orná půda) s vydaným stavebním povolením na atypické řadové rodinné domy. Pozemky jsou situovány ve východní části obce Bořetice, v lokalitě „Panské“ v zastavitelném a katastrálním území Bořetice u Hustopečí, okres Břeclav.

Lokalita „Panské“ Bořetice nabízí naprosto výjimečné stavební parcely v exkluzivní lokalitě s nádherným výhledem na Kraví horu, kde se nad početnou řadou vinných sklepů zvedají kopce úrodných vinohradů.

Všechny pozemky jsou vedené u Katastrálního úřadu pro Jihomoravský kraj, Katastrálního pracoviště Hustopeče, pro obec Bořetice u Hustopečí.

Jedná se o novou obytnou lokalitu ve vyhledávané vinařské obci, která disponuje dobrou občanskou vybaveností. Je zde mateřská škola, základní škola, obecní úřad, pošta, ordinace, obchod, dětské hřiště, restaurace, hotel, penziony, turistické a informační centrum. Obec Bořetice se nachází nedaleko města Velké Pavlovice, kde je rovněž veškerá občanská vybavenost. Z Bořetic se dostanete do Lednice za 22 minut, do Břeclavi za 25 minut a do Brna za 39 minut. Dálnice D2 je dostupná v Podivíně nebo v Hustopečích.

Výhodou této nabídky je vydané stavební povolení pro výstavbu 8 atypických řadových rodinných domů dle vypracované projektové dokumentace. Noví majitelé pozemků tak mohou začít ihned stavět. Vlastníkem dopravní a technické infrastruktury je obec Bořetice.

Na malé ploše lze tak vytvořit plnohodnotné bydlení, přinášející nadstandardní architektonické kvality a tím je vysoce optimalizovaný prostor, atraktivní architektonické ztvárnění a soukromé intimní prostředí. Navržených 8 řadových domů o 3 typech (typ A, typ A.1, typ B), vhodně zvolená parcelace, terénní rozdíly, vzájemné natočení a orientace jednotlivých domů dosahují maximalizace soukromí pro jednotlivé uživatele. Architektonický výraz řadových domů je navržen jako kombinace omítky a falcovaného plechu.

Pozemky pro řadové domy jsou o výměře od 279 m2 do 469 m2 a nabízí se včetně projektové dokumentace na atypický dvoupodlažní rodinný dům, který je nepodsklepený s pultovou střechou.

Dispozice domu:

1. NP – zádveří, technická místnost, předsíň, jídelna/kuchyňský kout, obývací pokoj, spíž, sklad, garáž, WC.

2. NP – schodiště, chodba, dětský pokoj, ložnice, dětský pokoj, WC, koupelna.

Každý řadový dům nabízí 2 parkovací stání (jedno v garáži a jedno před domem), obývací pokoj s kuchyňským koutem otevřený do zahrady (typ A jedním směrem a typ B dvěma směry), tři obytné pokoje/ložnice, otevřenou galerii s knihovnou a pracovním místem, koupelnu a 2 oddělené WC, dostatek úložných prostor (technickou místnost, sklad, spíž, vestavné šatní skříně).

S ohledem na velký zájem o stavební pozemky se jedná o jedinečnou příležitost k investici či přímo k realizaci developerského projektu.

Všechny potřebné informace předáme zájemcům na osobní schůzce.

Zobrazit více Skrýt popis

Cena pozemku: 10 913 950 Provize: Včetně provize Číslo nabídky: 163-NP03493 Obec: Bořetice

Spočítejte si splátku hypotéky

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Kupní cena nemovitosti

10 913 950

Výše hypotéky

Doba splácení

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 1.59 %

0 Kč

Hypotéku zařídíme za vás

Ušetřete svůj čas i nervy. Naši makléři zařídí veškeré papírování a dovedou vás až k úspěšnému podpisu smlouvy v bance.

Nechte nám kontakt, náš makléř se v pracovní dny ozve do 24 hodin

fname: fullname: lname: phone: email:

Kontaktujte makléře nemovitosti

Zdena Popovská
Zdena Popovská
Detail makléře

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

*
*
*
email: lname: fullname:

Podrobné informace

Kategorie Pozemky
Druh pozemku Pro bydlení
Celková plocha m2 2904
Voda Voda - dálkový vodovod
Odpad Kanalizace
Umístění objektu Okraj obce
Elektřina Elektro - 230 V
Inženýrské sítě Vodovod, kanalizace, elektřina
Stavba Ostatní
Zástavba Obytná
Třída G - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška 148/2007 Sb.
Poloha zadaná inzerátem je obec