RE/MAX Delta

Prodej pozemku 657 m2 pro výstavbu rekreačního objektu Osová Bítýška

Osová Bítýška mapa
400 000

Prodej pozemku 657 m2 pro výstavbu rekreačního objektu Osová Bítýška

Nabízíme Vám ke koupi parcelu v Osové Bítýšce určenou ke stavbě rekreačního objektu. Celková výměra pozemku činí 657 m2. Parcela je mírně svažitá obdélníkového tvaru, šíře cca 5,5 metrů, délka pozemku cca 120 metrů. Dle územního plánu se jedná částečně o plochu Z12-4RR (cca 380 m2), plocha určená k výstavbě individuálních rekreačních chat a objektů a drobné pěstitelské činnosti. Menší část pozemku je orná půda PO (cca 270 m2).

Pozemek se nachází v klidné chatové oblasti v bezprostřední blízkosti Tříborského velkého rybníka a nabízí krásný výhled na okolní lesy a louky. V okolí je řada značených turistických tras a cyklostezek vybízejících k aktivnímu trávení volného času.

Osová Bítýška je obec na pomezí Jihomoravského kraje a Vysočiny s širokou občanskou vybaveností a výbornou dostupností na páteřní dálnici D1. V centru Brna jste autem za cca 35 minut a cesta do Jihlavy Vám zabere cca 33 minut. V Osové Bítýšce naleznete mimo jiné mateřskou a základní školu, zdravotní středisko, lékárnu, poštu, několik obchodů s potravinami nebo sportovní areál. Dominantou obce je Kostel sv. Jakuba Staršího s přilehlou farou a také nedaleký zámek Osová, který v současné době prochází rozsáhlou rekonstrukcí. V loňském roce byl dokončen obchvat Osové Bítýšky, který pomohl výraznou měrou odklonit tranzitní dopravu z centra a zvýšil tak významně bezpečnost a kvalitu bydlení v obci.

Pokud máte zájem o prohlídku nebo máte jakýkoliv dotaz k nabízenému pozemku, neváhejte mne kdykoliv kontaktovat na níže uvedených kontaktech. Budu se na Vás těšit.

Zobrazit více Skrýt popis

Cena pozemku: 400 000 Poznámka: Cena včetně provize realitní kanceláře a kompletního právního servisu Číslo nabídky: 163-NP04080 Obec: Osová Bítýška

Spočítejte si splátku hypotéky

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Kupní cena nemovitosti

400 000

Výše hypotéky

Doba splácení

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 1.59 %

0 Kč

Hypotéku zařídíme za vás

Ušetřete svůj čas i nervy. Naši makléři zařídí veškeré papírování a dovedou vás až k úspěšnému podpisu smlouvy v bance.

Nechte nám kontakt, náš makléř se v pracovní dny ozve do 24 hodin

fullname: fname: phone:

Kontaktujte makléře nemovitosti

Ing. Tomáš Vildomec, BA
Ing. Tomáš Vildomec, BA
Detail makléře

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

*
*
*
fname: lname: fullname:

Podrobné informace

Kategorie Pozemky
Druh pozemku Zahrady
Celková plocha m2 657
K dispozici od 18.04.2023
Umístění objektu Polosamota
Inženýrské sítě Vodovod, elektřina
Stavba Ostatní
Datum nastěhování 18.04.2023
Vyhláška 264/2020 Sb.