Dům stavěný s láskou pro svou rodinu.
Nabídka samostatně stojícího domu s velkou zahradou a nebo s velkým stavebním pozemkem v Horní huti v Dubňanech.
Dům je cihelný, z větší části podsklepený a má využité podkroví.
Dispozice domu:
- v přízemí je velká obývací místnost spojená s jídelnou, 2 samostatně přístupné pokoje, kuchyně, koupelna s vanou, sprchový kout s toaletou, vstup do sklepa,
- v patře je jeden pokoj a balkon s výhledem do zahrady,
- v suterénu jsou 3 velké skladovací a technické místnosti.
Za zmínku stojí klenbený vinný sklep, který má žulovou klenbu a je přístupný přímo z domu.
Podlahy v obytných místnostech jsou dřevěné parkety, v ostatních pak keramická dlažba.
Okna jsou z ulice původní dřevěná kastlová, do zahrady jsou plastová.
Dům byl vystavěn v roce 1960, je po částečné rekonstrukci a je plně funkční.
Vytápění domu je ústřední plynovým kotlem, ohřev vody v zásobnících na plyn.
Napojení na inženýrské sítě: elektřina (230 i 380V), plyn, voda.
Odpady jsou svedeny do jímky, je potřeba vybudovat čističku odpadních vod nebo septik, kanalizace v této lokalitě není.
Za domem se nachází velká zahrada (2.675 m2), na které můžete pěstovat vše od květin, přes hroznové víno až po ovoce a zeleninu.
V takové zahradě nemůže chybět udírna s posezením pod přístřeškem, skleník, bazén (dříve využívaný ke koupání, nyní nádrž na vodu).
Tato zahrada je v územním plánu vedená jako plocha určená k individuálnímu bydlení, takže v případě potřeby lze postavit další dům. Tuto informaci je potřeba konzultovat na místním stavebním úřadě.
Na pozemku se nachází také zděná garáž a hospodářský přístavek.
Pozemek je oplocený, v přední části s příjezdovou bránou.
Dubňany jsou město ležící na jižní Moravě, asi 5km od Hodonína a 15km od Kyjova.
Ve městě je veškerá občanská vybavenost- městský úřad, pošta, Mateřská a Základní škola, Základní umělecká škola, knihovna, lékárna, zdravotnické zařízení, sportovní centrum Želva, koupaliště a jiné.
Nachází se zde síť prodejen a restauračních zařízení.
Dobré autobusové spojení je jak do Hodonína, tak do Kyjova. Autobusová zastávka je asi 250m.
Finanční služby: vyřešte platbu za svůj nový domov tam, kde jste ho koupili.
S RX FINANCE nikam jinam pro hypotéku nemusíte.
Osobně mě najdete v kyjovské kanceláři Masarykovo náměstí 7 (v průchodu).