RE/MAX Delta

Prodej chaty se zahradou, Brno - Bohunice

Brno mapa
3 499 000

Prodej chaty se zahradou, Brno - Bohunice

Nabízíme k prodeji exkluzivní investiční příležitost v podobě chaty se zahradou v části obce Brno - Bohunice. Tato zděná rekreační chata, která je napojena na elektřinu, disponuje jedním pokojem v přízemí, podkrovím a garáží. S rozlohou zastavěné plochy 17 m² a celkovou parcelou o rozloze 1005 m² poskytuje dostatek prostoru pro další rozvoj či případné rozšíření. Na pozemku je přívod vody z dálkového vodovodu i studna. Lokální topení na tuhá paliva zajišťuje efektivní vytápění v chladnějších obdobích. Dostupnost z asfaltové komunikace z Bohunic do Moravan zajišťuje pohodlné spojení s okolními oblastmi. Tato rekreační chata s vlastní zahradou nabízí nejen možnost rekreace, ale také potenciál pro investici. Pozemek je veden územním plánem jako PV - plochy pro výrobu, které slouží převážně k umístění výrobních provozoven, které neovlivňují negativně okolí svého areálu nad hygienicky stanovenou přípustnou mez. Přípustné jsou: provozovny výroby a výrobních služeb, sklady a skladové plochy. Podmíněně mohou být přípustné: maloobchodní a velkoobchodní provozovny do velikosti 1 500 m z prodejní plochy, za podmínky, že slouží převážně k prodeji produktů z místních výrobních provozoven či skladů a jsou jejich funkční součástí, administrativní budovy za podmínky, že jsou funkční součástí výrobních či skladových areálů, byty pro osoby zajišťující dohled a pohotovost či pro majitele a vedoucí provozoven za podmínky, že jsou součástí stavebního objemu předmětné provozovny, stavby pro sportovní, školské, zdravotnické a ubytovací účely za podmínky, že jsou funkční součástí areálů výroby a služeb.
V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat.

Zobrazit více Skrýt popis

Cena objektu: 3 499 000 Poznámka: Cena je již včetně provize a právních služeb. Číslo nabídky: 163-NP04449 Obec: Brno Ulice: Skryto

Spočítejte si splátku hypotéky

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Kupní cena nemovitosti

3 499 000

Výše hypotéky

Doba splácení

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 1.59 %

0 Kč

Hypotéku zařídíme za vás

Ušetřete svůj čas i nervy. Naši makléři zařídí veškeré papírování a dovedou vás až k úspěšnému podpisu smlouvy v bance.

Nechte nám kontakt, náš makléř se v pracovní dny ozve do 24 hodin

fullname: email:

Kontaktujte makléře nemovitosti

Jana Srncová
Jana Srncová
Detail makléře

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

*
*
*
lname: email: fname: phone:

Podrobné informace

Typ domu Patrový
Stav objektu Velmi dobrý
Voda Voda - zdroj pro celý objekt, Voda - dálkový vodovod, Voda - studna
Poloha objektu Samostatný
Druh objektu Cihlová
Umístění objektu Okraj obce
Zastavěná plocha m2 17
Užitná plocha m2 17
Plocha parcely m2 1005
Počet parkovišť
Počet garáží 1
Elektřina Elektro - 230 V
Zástavba Rekreační
Topení Lokální tuhá paliva
Plocha zahrady m2 988
Podlaží podzemní 1
Vyhláška 264/2020 Sb.