RE/MAX Delta

Pozemek 12142 m2, Slavkov u Brna.

Slavkov u Brna mapa
1 273 / m2
ilustrační foto ilustrační foto ilustrační foto
Zobrazit fotografie

Pozemek 12142 m2, Slavkov u Brna.

Exkluzivně nabízíme k prodeji 12.142 m2 pozemku určeného územní studií jako Plochy smíšené, které mohou obsahovat občanskou vybavenost, bydlení, sportovní areály, nevýrobní i výrobní služby vyjma těch, které by měly negativní vliv na veřejné zdraví a kvalitu životního prostředí. Smíšené plochy mohou být využity pro jednu z přípustných funkcí anebo pro jejich kombinace. Přípustné využití - občanské vybavení všeho druhu, obchodní zařízení do 3000 m2 hrubé podlažní plochy a administrativní komplexy do 10 000 m2 hrubé podlažní plochy, stavby pro bydlení, nerušící výroba, služby a provozy. Podmíněné využití - plochy dopravních zařízení pozemních komunikací, plochy parkování a odstavování, parkovací domy a garáže. To vše za podmínek, že nebude narušeno nebo omezeno přípustné využití vymezené plochy. Šířka pozemku je v nejužším místě 24 m, v nejširším místě cca 36 m, délka cca 403 m. K pozemku vede nezpevněná obecní komunikace. Sítě do 100 m od pozemku. Vhodné pro developery. Prodej pouze v celku.
Slavkov u Brna patří k vyhledávaným turistickým, sportovním (koupaliště, tenisové kurty, stadion, sportovní hala, golfové hřiště...) i kulturním centrům (silná napoleonská tradice). Vycházky do přírody lze směřovat do zámeckého parku, aleje, obory či kolem rybníka určeného k rybolovu. Výborná dopravní dostupnost do Brna i Vyškova cca 15 minut.

Zobrazit více Skrýt popis

Cena pozemku: 1 273 / m2 Poznámka: Prodej pouze v celku, včetně provize a právních služeb Číslo nabídky: 163-N02607 Obec: Slavkov u Brna

Spočítejte si splátku hypotéky

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Kupní cena nemovitosti

1 273 / m2

Výše hypotéky

Doba splácení

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 1.59 %

0 Kč

Hypotéku zařídíme za vás

Ušetřete svůj čas i nervy. Naši makléři zařídí veškeré papírování a dovedou vás až k úspěšnému podpisu smlouvy v bance.

Nechte nám kontakt, náš makléř se v pracovní dny ozve do 24 hodin

lname: fullname:

Kontaktujte makléře nemovitosti

Jana Srncová
Jana Srncová
Detail makléře

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

*
*
*
fname: fullname:

Podrobné informace

Kategorie Pozemky
Druh pozemku Pro bydlení
Celková plocha m2 12142
Umístění objektu Okraj obce
Vybaveno Ne
Zástavba Obytná
Doprava Vlak, silnice, autobus
Třída G - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška 78/2013 Sb.
Poloha zadaná inzerátem je obec