RE/MAX Delta

Dolní Bojanovice patrový RD 6+1 se zahradou, garáží

Zvolence, Dolní Bojanovice mapa
Cena u makléře

Dolní Bojanovice patrový RD 6+1 se zahradou, garáží

Nabízím rodinný dům v obci Dolní Bojanovice v klidné ulici Zvolence. Dům je vhodný pro větší rodinu. Nyní je dispoziční řešení domu 6+1 s jídelnou, prádelnou a garáží. Po rekonstrukci může být dům upraven na 5+1, 2 koupelny, 2 WC. Možný návrh přestavby je mezi fotkami.

Dům v posledních letech získal nová plastová okna a vstupní dveře, novou plechovou střechu, v kuchyni byla vyměněna kuchyňská linka, je zde elektrická indukční deska, digestoř a elektrická trouba, místo pro myčku. V patře byla zrekonstruována koupelna, je zde sprchový kout. V kuchyni a koupelně jsou nové rozvody vody v plastu. Dům je částečně podsklepený a je zde spoustu místa. Je zde kvelbený sklep a místnost pro přípravu vína. Dům je postaven z bílých tvárnic.
Vytápění domu zajišťuje plynový kotel, ohřev vody nový bojler (1 rok starý).

Na zahradě je místo pro posezení s rodinou či přáteli, zbývající část pozemku lze využít pro okrasnou nebo užitkovou zahradu. V zadní části zahrady je hospodářská stavba pro chov prasat, kurník na slepice. Možnost příjezdu k zahradě i ze zadní strany.

Dolní Bojanovice je obec v okrese Hodonín v Jihomoravském kraji, 8km západně od Hodonína. Žije zde přibližně 3 000 obyvatel. Sousedními obcemi jsou Lužice, Starý Poddvorov, Mikulčice, Mutěnice, Josefov a Hodonín.

Obec má také přezdívky „Kaláby“, podle zdejší údajné rodiny Kalábů a známá je také přezdívka „malý Vatikán“ či „moravský Vatikán“, kvůli vysoké religiozitě v Dolních Bojanovicích.

V současnosti se v obci nachází muzeum Slovácká chalupa, knihovna, základní škola spolu s mateřskou školou, základní umělecká škola, kterou navštěvují děti ze širokého okolí a Penzion Václav. Také se tu nalézá lokalita „Pod Čaganovem“, kde jsou umístěny slovácké búdy a vinice.
V obci jsou každoročně pořádány různé kulturní akce, jako např. Svatováclavské hody, Zarážání hory, Zahrávky, Hodky, Dívčí vínek, Krojový výlet apod. Také zde často probíhají výstavy různého druhu, ať už umění (např. obrazy, řezbářství), fotografií - i z cizích zemí, šití krojů a zahrádkářské výstavy. Každou sezónu promítá zdejší letní kino. Jednou za dva roky probíhá akce Žně našich předků, která ukazuje průběh žní tak, jak je dělali předkové.
Základní uměleckou školu navštěvuje až tři sta žáků, kteří se učí zpívat, tančit i malovat. Známá je mládežnická dechovka, mladá cimbálka a pěvecké sbory dětí. Kulturní život v obci je bohatý, pravidelné koncerty jsou navštěvovány četnými posluchači, stejně jako vystoupení ochotnických představení. Několik cimbálových kapel působí i v zahraničí, stejně jako dechové kapely, z nichž nejznámější jsou Bojané nebo Šohajka.
Bohatá je i činnost Odboru občanských záležitostí na místní radnici. Na vysoké úrovni je pedagogická činnost na základní škole. Po celý rok jsou aktivní různé společenské organizace. Kulturní akce pořádají myslivci, hasiči, sportovci. Samotná obec postavila za dobrovolné práce občanů řadu sportovních zařízení. V okolí je spoustu cyklostezek.

Zobrazit více Skrýt popis

Cena: Cena u makléře Číslo nabídky: 163-NP03511 Obec: Dolní Bojanovice Ulice: Zvolence

Spočítejte si splátku hypotéky

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Kupní cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 1.59 %

0 Kč

Hypotéku zařídíme za vás

Ušetřete svůj čas i nervy. Naši makléři zařídí veškeré papírování a dovedou vás až k úspěšnému podpisu smlouvy v bance.

Nechte nám kontakt, náš makléř se v pracovní dny ozve do 24 hodin

fullname: email: lname:

Kontaktujte makléře nemovitosti

Kateřina Kokešová
Kateřina Kokešová
Detail makléře

Potřebujete poradit/máte zájem o podobnou nemovitost?

Tato nemovitost už má svého nového majitele. Zaujala vás? Napište nám a my pro vás najdeme podobnou!
*
*
*
email: fullname: phone:

Podrobné informace

Kategorie Domy a vily
Druh domu Rodinný dům
Typ domu Patrový
Stav domu Dobrý
Odpad Kanalizace
Plyn Plynovod
Poloha objektu Řadový
Druh objektu Cihlová
Umístění objektu Centrum obce
Vybaveno Částečně
Zastavěná plocha m2 100
Užitná plocha m2 185
Plocha parcely m2 350
Stavba Rodinný dům
Počet bytů 1
Počet podlaží objektu 2
Datum nastěhování 01.04.2022
LV 2279
Třída G - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška 148/2007 Sb.