RE/MAX Delta

Pronájem vaší nemovitosti – poctivé a kvalitní služby

 

Každý měsíc přes 2.000 nových poptávek po pronájmech. Najdeme vám kvalitního nájemce a prověříme jeho schopnost platit nájem. Zajistíme úspěšný pronájem vašeho bytu či domu nebo jiné nemovitosti. Vaši nemovitost nám můžete nabídnout:

  • Prostřednictvím níže uvedeného formuláře
  • Volejte tel: +420 607 449 863

 

Dobrý a solventní nájemce

Pokud máte nemovitost, kterou nevyužíváte, nebo jste ji koupili jako investici, tak pro vás bude zcela jistě výhodné, pokud ji pronajmete. Každý, kdo již někdy pronájem poskytoval, dobře ví, že sehnat dobrého podnájemníka není snadné. Dobrý podnájemník chce bydlet dlouhodobě, má peníze na placení nájmu, neničí vybavení bytu a plní to, co je dohodnuté s pronajímatelem.

Za jakou cenu pronajímat

Příliš nízká cena může způsobit, že vám pronájem bytu nebude vynášet tolik peněz, kolik potřebujete. Může to být nepříjemné, zejména pokud těmito příjmy kryjete například splácení hypotéčního úvěru, který máte na jinou nemovitost. Pokud naopak pronajmete nemovitost za příliš vysokou cenu, můžete se dostat do situace, kdy ztratíte dobrého podnájemníka. Nechte si proto poradit našimi zkušenými realitními makléři, nebo nás kontaktujte. Rádi vám pomůžeme!

Autor článku:

Ing. Tomáš Frýdek

majitel RE/MAX DELTA

*
*
*
fullname: lname: fname: phone: email:

 

Autor: Ing. Zuzana Lomská