RE/MAX Delta

První dojem neuděláte nikdy dvakrát. 

To platí i pro prohlídku nemovitosti se zájemcem o koupi.

 

To, co jsem psal již při fotografování nemovitosti musí platit při prohlídce nemovitosti dvojnásob. Vše v domě nebo bytě musí být stejné jako na fotografiích!

Váš kupující musí vidět přesně to, co vzbudilo jeho zájem již na fotografiích v inzerci.

✔️  Byt, nebo dům musíte, jak se říká navonět. Vše ukliďte, vyvětrejte, otevřete dveře dokořán, vytáhněte žaluzie, aby nemovitost působila vzdušně.

✔️ Nebojte se osvěžovačů, příjemná vůně kávy, pečené buchty na naše smysly působí a připomínají nám vůni pohody a domova.

❌ Vyhněte se nepříjemným pachům z vaření, domácích mazlíčků, které vy již nevnímáte, ale mohou působit na kupujícího negativně.

 

‼️Upozornění:

Dejte si pozor na to, koho do nemovitosti pouštíte, nebojte se vyžádat si od zájemce občanský průkaz, nebo jiný identifikační průkaz. Ne všichni zájemci mají poctivé úmysly.

Realitní kanceláře mají propracované systémy kvalifikace jednotlivých zájemců, jejich kontroly v insolvenčních rejstřících, zájemce lze požádat i o výpis z bankovního, či nebankovního registru dlužníků, nebo také z rejstříku trestů. Sepište si s kupujícím Protokol o uskutečněné prohlídce nemovitosti.

 

Dohodli jste se s vážným zájemcem na prodeji?

Myslíte si, že už jste nalezli toho pravého kupce pro svou nemovitost? Tak teď přichází ta nejdůležitější fáze prodeje samotná změna na listu vlastnictví a finanční vypořádání transakce.
V tuto chvíli začněte být maximálně obezřetní a nepodceňujte žádný krok či doporučení.

  • Jak je to s vyřízením hypotéky?
  • Jak na zástavní smlouvy od banky?
  • Jak zajistit, aby nemovitost byla řádně a včas do katastru nemovitostí a peníze doputovaly na správný účet?
  • Jak nepřijít o nemovitost i o peníze?

Přečtěte si v dalším článku>>>

Kontaktujte makléře RE/MAX

Nechcete tím vším procházet sami? Kontaktujte realitní makléře RE/MAX Delta! Rádi vám s prodejem nemovitosti poradíme a pomůžeme celý proces zvládnout hladce.

 

Kontaktní formulář

*
*
*
*
email: fname: fullname: