RE/MAX Delta

O nás

Naše zkušenosti jsou vaše výhoda. I proto se snažíme v naší kanceláři vytvářet takové zázemí pro práci a další edukaci našich realitnách makléřů, aby pro své klienty mohli co nejlépe naplňovat náš reklamní slogan: „RE/MAX - Realitní služby, jaké si přejete“.

O kanceláři RE/MAX Delta

RE/MAX Delta je součástí celosvětové sítě realitních kanceláří RE/MAX.
Našimi hodnotami jsou kvalita, profesionalita a osobní přístup.
Největší odměnou je pro nás spokojený zákazník, který naše služby doporučí svým blízkým.
Nechceme zákazníka jen uspokojit, chceme ho nadchnout.

Najdete nás v pěti pobočkách na Moravě – BRNO, BŘECLAV, HODONÍN, KYJOV, SLAVKOV U BRNA.

RE/MAX je nejúspěšnější sítí realitních kanceláří jak v České republice, tak ve světě. Díky celosvětové síti realitních kanceláří a společné evropské databázi jsou veškeré nemovitosti v nabídce RE/MAX ČR zároveň nabízeny a prezentovány i v ostatních zemích sítě RE/MAX.

Síť RE/MAX roste nepřetržitě již více než čtyřicet let. Naše strategie již uspěla ve více než 80 zemích světa – zemích s odlišnými ekonomickými, kulturními i obchodními podmínkami. V roce 2005 vstoupil RE/MAX na český trh.

Našim cílem je vytvářet skutečná partnerství.

Zajistíme nejvýhodnější hypotéku – RE/MAX Hypotéku přímo u nás v kanceláři. Vše za vás vyřídí náš hypoteční makléř. Spolupracujeme se 13 bankami a 5 stavebními spořitelnami, proto vám můžeme zajistit ty nejlevnější podmínky.

 

Tomáš Frýdek

 

 

Kontaktovat kancelář

*
*
lname:

 

O RE/MAX Česká republika

Mise RE/MAX ČR

Stavíme na celosvětovém úspěchu společnosti RE/MAX v obchodu s nemovitostmi. Strategicky a dlouhodobě budujeme silnou pozici této společnosti v České republice.

Vysokou profesionalitou a etikou našich makléřů a kanceláří překonáváme očekávání zákazníků a pozitivně ovlivňujeme způsob obchodování na českém realitním trhu.

Spolu s našimi partnery, dodavateli a akcionáři tvoříme silný tým, který má společný zájem maximálně uspokojovat potřeby zákazníků v obchodu s nemovitostmi.

Budujeme dlouhodobé a korektní vztahy s našimi zákazníky, místní komunitou, obchodními partnery a kolegy, protože lidé a mezilidské vztahy jsou pro nás v obchodě mimořádně důležité.

 

Hodnoty RE/MAX ČR

  • Dbáme na to, aby každý profitoval: zákazníci, makléři, majitelé i akcionáři – to je jediná cesta k trvalému a úspěšnému růstu.
  • Víme, že lidé jsou to nejdůležitější – každý problém se dá vyřešit, jestliže existuje tým těch správných lidí a přátel.
  • Garantujeme našim zákazníkům vysoce etické chování tím, že jednáme v souladu s RE/MAX Etickým kodexem a RE/MAX Reklamačním řádem.
  • Zaměřujeme se na potřeby našich zákazníků a řídíme se principy RE/MAX Zaručené spokojenosti zákazníků.
  • Dbáme na to, aby byl růst generován znalostmi a profesionalitou, proto se v obchodování řídíme RE/MAX Profesionálními prodejními standardy.
  • Zaměřujeme se na jednoduchost, jasnou zodpovědnost a rychlost realizace prostřednictvím sdílení a opakovaného využití informací a zkušeností, protože dlouhodobě mohou na trhu obstát a vítězit jen ti rychlí.
  • S našimi kolegy a partnery jednáme vždy s důvěrou, úctou a respektem a budujeme vztahy založené na otevřené komunikaci, oddanosti a loajalitě.
  • Zaměřujeme se na perfektní realizaci těch správných věcí, protože víme, že někdy méně znamená více. Dbáme proto o podstatu věci, ne o prázdnou formu.