RE/MAX Delta

Nečekaná nemovitost

Manželé Hanákovi chtěli koupit byt 3+kk v Dubňanech, nedaleko Hodonína. Vzhledem k tomu, že se u toho konkrétního bytu sešlo více zájemců o koupi, byla uspořádána aukce.

Manželé Hanákovi skončili na 2.místě co do výše nabídky a byt tak získal někdo jiný. Nabízející měl ale v daném bytovém domě ve vlastnictví více bytových jednotek a s ohledem na nečekaně velký zájem a s ním související růst nabídkové ceny u prvního bytu se rozhodl manželům Hanákovým nabídnout jiný byt, který původně zvažoval na pronájem.

Makléřka RE/MAX Delta Kateřina Kokešová jim byt ukázala a dojednala výslednou cenu. Protože jej manželé kupovali jako investici, makléřka jim nabídla služby kanceláře RE/MAX Delta, díky které se podařilo do bytu najít spolehlivého nájemníka. Spokojenost tak byla na všech stranách.

 

Reference:

"Dobrý den paní Kokešová. Ještě jednou bychom Vám chtěli s manželem poděkovat za Vaše služby. Opravdu jsme byli s Vámi moc spokojení - jak s pracovním, tak i s osobním přístupem. Kdybychom v budoucnu zařizovali něco ohledně nemovitostí, určitě se na Vás opět obrátíme. Přejeme Vám krásný den a mnoho prodaných nemovitostí