RE/MAX Delta
Mgr. Martin Pavlíček

Mgr. Martin Pavlíček Makléř

Kontaktovat Nemovitosti Mgr. Martin Pavlíček je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 88317650.

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5
Reference klientů

Specializace - typ zakázky

Prodej, pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, byty, domy, komerční nemovitosti, developerské projekty

Informace o makléři

Já a reality...

Mou doménou je systematičnost, pečlivost až puntičkaření, detailní příprava a kontrola, minimalizace všech možných rizik a rozkrájení se pro klienta, komunikace a informovanost klienta…

Mám velkou radost, že tento svůj přirozený přístupu k práci a klientům mohu využít právě ve světě realit. Uzavření spolupráce je především vyjádřením velké důvěry, která je do značné míry také závazkem – ne jen nezklamat, ale naopak udělat mnohem více, než je očekáváno. V tomto prostředí jsem jako doma.

Mgr. Martin Pavlíček
Mgr. Martin Pavlíček

Nabídka nemovitostí

Realizace

Reference

Vzdy ochotny, vyresi problem na jednicku!

Hodnocení: 5/5

Skvělá a profesionální služba, vše proběhlo dle očekávání. Výborné jednání i vizuální prezentace nemovitosti na realitních serverech. Budu makléře doporučovat svým známým. Děkuji.

Hodnocení: 5/5

Profesionalni pristup, rychlost, spolehlivost, ferovost

Hodnocení: 5/5

Maximálně vstřícný, pracovitý, dochvilný a příjemný člověk. Můžu jedině doporučit.

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

Spolupráce s panem Mgr. Pavlíčkem byla skvělá a na velmi profesionální úrovni. Byl jsem velmi spokojen jak s jednáním, tak i s cenou, za kterou se panu Pavlíčkovi podařilo naši nemovitost prodat. Tímto mu děkuji a pokud budu v budoucnu řešit nákup/prodej nemovitosti, rozhodně se na něho obrátím. Jedním slovem : doporučuji.

Hodnocení: 5/5

Kladně hodnotím vynikající komunikaci p. Pavlíčka a jeho ochotu. Určitě dva palce nahoru. Doporučím všem známým a rád využiji znovu.

Hodnocení: 5/5

P. Pavlíček odvedl perfektní profesionální práci. Jeho komunikace a vystupování bylo navíc příjemné a lidské.

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

Profesionalni pristup, rychle jednani, serioznost, ferovost.

Hodnocení: 5/5

Skvělý přístup, komunikace na vysoké úrovni, naprostá spokojenost

Hodnocení: 5/5

S Martinem maximální spokojenost, jeho profesionalita, vystupování, komunikace a zároveň pochopení pro obě strany (prodávající/kupující) mě velmi těšila a rozhodně jeho služby případně rád využiji i v budoucnu.

Hodnocení: 5/5

Spolehlivý a precizní makléř.

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

Pan Martin Pavlíček k mé maximální spokojenosti zařídil vše, co souviselo s prodejem nemovitosti, a to počínaje vyklizením (kterého se osobně účastnil), doporučením způsobu prodeje (prodává se současně i byt), který se ukázal jako nejefektivnější, jednání se zájemci i se správcem garáží. Průběžně mě informoval a předkládal varianty dalšího postupu. Vždy učinil to, na čem jsme se domluvili. Vzhledem ke vzdálenosti prodávané nemovitosti od místa mého bydliště (cca 300 km) bylo pro mě rovněž důležité, že jsem vůbec nikam nemusela jezdit, vše se vyřídilo bez mé přítomnosti v Praze; podpisy na smlouvách elektronicky a podpis na kupní smlouvě v místě mého bydliště.

Hodnocení: 5/5

Vše proběhlo naprosto v pořádku, pana Pavlíčka můžeme jenom doporučit.

Hodnocení: 5/5

Nejlepší makléř, se kterým jsem kdy pracoval.

Hodnocení: 5/5

Velice zodpovědný a profesionální přístup Mgr. Martina Pavlíčka.

Hodnocení: 5/5

Profesionální přístup a ochota vyjít vstříc.

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

Vše bylo v pořádku a makléř se snažil vyjít vstříc ve všech směrech. Příště se určitě ozvu s dalším přáním.

Hodnocení: 5/5

Pan Mgr. Martin Pavlíček je člověk na svém místě. Je profesionální, ochotný, vstřícný, v době covidu, kdy se hůře cestovalo, zařídil vše potřebné za mne a ušetřil mi spoustu času. Vše šlo u něj vyřešit, se vším si věděl rady. Mám s panem Mgr. Pavlíčkem již opakovaně výborné zkušenosti.Moc díky a tohoto makléře vřele doporučuji!

Hodnocení: 5/5

Pan Martin Pavlicek je spolehlivý a má velmi dobré vystupování v kvalitě služeb makléře .

Hodnocení: 5/5

Pan magistr Martin Pavlíček je velmi ochotný, vstřícný a pohotový profesionál. Ví si okamžitě rady i v nestandartní situaci, jeho služby mi ušetřily cestování, vše zařídil sám, což nyní v době epidemie covidu obzvláště oceňuji, Je to člověk na svém místě, navíc milý a velmi slušný. Za mě plných 10 bodů. MUDr. Jiřina Knillová

Hodnocení: 5/5
Načíst další reference

Kontaktní formulář

*
*
*
*
fullname: fname: