RE/MAX Delta

Mgr. Květoslava Plimlová - Když vás práce pohltí…

 


Přejít ze zaměstnaneckého poměru do stádia „podnikatel“ je pro mnoho lidí nepředstavitelné. Ne však pro Květoslavu Plimlovou. „Cítila jsem, že už se ve stávajícím zaměstnání nemám kam posouvat a rozvíjet. To byl hlavní impuls k tomu, abych hledala změnu.“ říká Květoslava, která dnes působí jako makléřka v RE/MAX Delta.


Článek v PDF

Květoslava Plimlová se rozhodla stát se realitní makléřkou, protože je velmi komunikativní a vždy ji zajímaly životní cesty ostatních lidí. 

„Je nesmírně přínosné být s nimi v okamžiku, kdy prožívají velké změny, což je vždy spojeno se změnou bydlení,“ vysvětluje Květoslava.

Dalším silným argumentem pro práci v realitách byl pro Květoslavu pocit osobní svobody a možnost se realizovat v tom, co ji doopravdy zajímá. Jak ale sama připouští, začátky podnikání byly náročné. Kromě toho, že si musela půjčit peníze, potřebovala skloubit práci s péčí o malé dítě. To sejí i díky podporující rodině povedlo a i přes tehdejší nepříznivou situaci na realitním trhu se Květoslavě začalo dařit. Pro Květoslavu má práce realitní makléřky několik benefitů, jako je například možnost si vše naplánovat sama a setkávat se spoustou zajímavých lidí, ať už kolegů či klientů.

„Největší odměnou je pro mě pocit, když původně nešťastný prodávající nebo kupující odchází z kanceláře s úsměvem na tváři a novou nadějí na lepší budoucnost.Být tím, kdo mění lidem život a pomáhá jim najít cestu je ta největší odměna, jakou můžete v této branži dostat.“ dodává Květoslava.

Realitní úspěch měří každý jinak. Pro někoho to  může být prodej velmi drahé nemovitosti, pro Květoslavu je to získání důvěry nových klientů. A tak je
to i s většinou kolegů v RE/MAX Delta. Je to tým skvělých makléřů, kteří přistupují ke svým klientům s maximálním pochopením a pečlivostí. Pokud hledáte někoho, kdo se postará o vaši nemovitost v Jihomoravském kraji, nemůžete být v lepších rukou ne ž u Květoslavy Plimlové a RE/MAX Delta.

A jestli naopak hledáte zajímavou příležitost, podívejte se do nabídky nemovitostí RE/MAX Delta. Třeba zde objevíte poklad, který čeká jen na vás. 

 

 

 

Mgr. Květoslava Plimlová

RE/MAX Delta   

 

 

 

target="_top"
method="post"
id="se-webform-13"
style="width: 300px"
 target="_self" class="se-webform-13 se-webform" action="https://app.smartemailing.cz/public/web-forms-v2/display-form/251898-jr29pzws42dk5pe9xv55xj1viem32oo7ux29c6xvd87x0mhiw3d236i8ri8p3sb9dtqh96dtke7th0t9nkxrryb7uwr69udr4ts6">

Ocenění nemovitosti