RE/MAX Delta

Jana Srncová - Z mateřské rovnou do podnikání.

 


Noční směny už jsem dělat nemohla, popisuje své životní rozhodnutí Jana Srncová. Proto se rozhodla pustit se do podnikání v realitách. Volná pracovní doba a svoboda v plánování aktivit pro ni byly, i kvůli malému synovi, hlavní prioritou.


 

Článek v PDF

Rozhodnutí podnikat v realitách bylo naprosto cílené, říká Jana Srncová, makléřka RE/MAX Delta. Potřebovala mít volnější pracovní dobu a chtěla změnit práci. „Baví mě poznávat nové lidi, povídat si s nimi, pomáhat jim řešit jejich bydlení. Ale hlavně jsem potřebovala volnou pracovní dobu a více osobní svobody,“ dodává. Roky totiž pracovala jako zdravotní sestra. Díky tomu, že doma na ní čekalo malé dítě, nemohla už pracovat na noční směny.

 

 

 

„Baví mě poznávat nové lidi, povídat si s nimi, pomáhat jim řešit jejich bydlení. Ale hlavně jsem potřebovala volnou pracovní dobu a více osobní svobody,“ dodává.

 

Dvě práce kvůli obavám

Z počátku se Jana obávala, zda vše zvládne, a tak z počátku měla práce rovnou dvě. Kromě makléřiny měla ještě svůj kamenný obchod s hračkami. Ale protože je pracovitá a do podnikání se pustila naplno, velmi rychle se jí v realitách začalo dařit. Obchod tedy pustila a začala se soustředit výhradně na reality. Dnes je za toto rozhodnutí velmi ráda. Díky tomu má více než potřebný příjem, práce je jejím koníčkem, je flexibilní a může i cestovat. Občas je sice náročné vše skloubit, ale vždy se najde vhodné řešení.


Její klienti zejména oceňují nasazení a profesionalitu, se kterou se jim věnuje. „Absolutní nutností jsou profesionální fotografie, videoprohlídka a záběry z dronu. Bez nich si už prodej nedokážu vůbec představit,“ říká Jana. Kromě toho ale věnuje obzvlášť velkou pozornost právnímu servisu, který musí být na vysoké úrovni. „Naprosto si nedokážu představit, jak někdo prodává nemovitost podle smlouvy, kterou si stáhl z internetu. Pro většinu mých klientů je to nejdůležitější rozhodnutí v životě. Musím si tedy být naprosto jistá, že vše je v dokonalém pořádku,“ dodává Jana. Ostatně k tomu jsou vedeni všichni makléři RE/MAX Delta. Profesionální servis na vysoké úrovni je brán jako povinnost.

 

 

 

Absolutní nutností jsou profesionální fotografie, videoprohlídka a záběry z dronu. Bez nich si už prodej nedokážu vůbec představit,“ říká Jana

Jana miluje svého syna, relaxuje na koni v přírodě a holduje Napoleonistice.

 

Jana Srncová

RE/MAX Delta