RE/MAX Delta

Jana Kadaňková - Zdravotnictví vyměnila za reality.

 


Jana Kadaňková není v podnikání žádný nováček. Dlouhé roky se pohybovala ve zdravotnictví, kde se věnovala obchodu a poradenství. Nakonec ji okolnosti donutily vydat se jinou cestou. Jana se nám svěřila se svým příběhem, jak se od zdravotnictví dostala k práci realitní makléřky v REMAX Delta.


 

Článek v PDF

 

Situace v oboru se zkomplikovala a přidaly se i osobní starosti, které mě vedly k tomu, že je po letech na čase začít v jiné oblasti,“ říká Jana. Ale obchod a poradenství je stále stejné a je vlastně jedno v jakém oboru se člověk pohybuje. Proto přechod do realit nebyl tak složitý. Ostatně, jako slýcháme na pohovorech často, reality byly oblastí, o které Jana už v minulosti uvažovala.

Jde o to, že bydlení je potřebné v jakékoliv době. je úplně jedno, jaká je zrovna ekonomická situace. Lidé řeší svoje potřeby bydlení, pomáhají svým dětem osamostatnit se, řeší pozůstalost po svých rodičích. Je to přirozený koloběh života, který nás provází!"

 

A protože měla sama velmi dobrou zkušenost s makléřkou z RE/MAX Delta, rozhodla se spolupracovat právě s touto kanceláří. Navíc si velmi dobře sedla s majiteli – Tomášem a Zdeňkou – což jí rozhodování hodně usnadnilo.

 

 

A tak se Jana stala realitní makléřkou. Jak sama říká, rozdíl není až tak veliký. Na podnikání je léta zvyklá, ráda si organizuje svoji práci sama a časová flexibilita je pro ni důležitá. Ostatně, když máte vnoučata, cvičíte jógu, a ještě k tomu všemu potřebujete stíhat alespoň kolo, už to nějaký tlak na vlastní čas představuje.

 

Jsem ráda, že jsem součástí skvělého týmu, který si pomáhá a vzájemně se podporuje. Bohužel moje zkušenosti říkají, že to není vůbec přirozené. Najít kolektiv, který funguje, podporuje se a navzájem si pomáhá, je spíše výjimkou.“ 

 

 

Pokud uvažujete o řešení vlastní bytové situace nebo naopak zvažujete prodej stávajícího bydlení, neváhejte se na Janu obrátit.

 

Je to zodpovědná a pečlivá makléřka, která si dokáže poradit v jakékoli situaci. Nejen, že vám ušetří čas a starosti, ale hlavně vás bezpečně provede celým procesem k vaší plné spokojenosti.

 

 

 

Jana Kadaňková

RE/MAX Delta