RE/MAX Delta

Odhad nemovitosti ZDARMA od nejzkušenějších makléřů na Moravě

Prodáváte nebo chcete jen tak ze zvědavosti znát cenu vašeho domova? Naši realitní makléři připraví odhad nejlepší tržní ceny, kterou za něj můžete získatAť bydlíte v Hodoníně či Krnově, služba je vyjma dědických a úředních účelů pro všechny majitele nemovitostí kompletně zdarma. Celý odhad navíc dostanete už do 24 hodin. Vám přitom zabere jen pár minut. Za ně můžete při prodeji vydělat až stovky tisíc korun. CHCI OCENĚNÍ ZDARMA

 

 

Jak probíhá odhad správné tržní ceny?

Vycházíme z informací, které zadáte do formuláře. Po odeslání vám zavoláme a potvrdíme, že jsme jej přijali. Dále přidáme cenové mapy, vlastní makléřskou síť, informace z katastru nemovitostí či inzercí. Kdybychom potřebovali doplňující informace, zeptáme se. Vypracované výsledky vám sdělíme po telefonu a poté zašleme na e-mail. Získáte tak přehled, za kolik můžete nemovitost nejlépe prodat.

Vydělejte bezplatným odhadem nemovitosti

1. Vyplnění formuláře

2. Doplnění informací

3. Zpracování odhadu

4. Předání

87 920 připravených odhadů

12let zkušeností s realitami

96% úspěšnost prodeje za odhadnutou cenu


Vyplňte formulář a zjistěte nejlepší cenu nemovitosti.

Formulář je krátký a zcela nezávazný. Bez podpisů, schůzek, závazků. Čím lépe v něm nemovitost popíšete, tím přesnější tržní cenu dostanete. Při prodeji tak ušetříte čas a vyděláte více peněz. Pro přehled – k odhadu nemovitosti přidáme i analýzu prodaných realit a cen v okolí.

Autor článku:

Ing. Tomáš Frýdek

majitel RE/MAX DELTA

CHCI VYZKOUŠET NEZÁVAZNÝ ODHAD ZDARMA