RE/MAX Delta

Relaxuji, když nemluvím, říká nejlepší makléř RE/MAX Delta.

Radek Pavlíček se amatérsky věnuje triatlonu. Jeho potřeba podávat neustále špičkové výkony se ale kromě sportu projevuje i v jeho pracovním nasazení. Ani po patnácti letech v realitách ho jeho práce nepřestala bavit. Jeho rodina si tak musela zvyknout, že i na dovolené vyřizuje hovory a věnuje se svým klientům .

V únoru 2023 jste převzal ocenění pro druhého nejlepšího makléře v regionu.  Jaká  byla  vaše  cesta k takovému úspěchu?

Postupnými kroky celou dobu směřuji k tomu, abych patřil mezi špičkové makléře. Je to hodně   o   každodenní    práci s klienty. Také brzy pochopíte, že každý makléř má ve své práci svůj systém a nic neponechává náhodě. Pak se výsledky práce začnou projevovat, a to oboustranně. Makléř na té nejvyšší úrovni získává stále více spokojených klientů, kteří ho doporučují svým známým. O zakázky tak nemá nouzi. Je ale zcela zásadní, aby neusnul na vavřínech a neustále se  vzdělával, sledoval nové trendy v  oblasti  realit a posouval tak svůj standard služeb. Bez toho by mohl velmi rychle spadnout do průměru. 

Celý příběh si můžete přečíst ZDE.

Článek v PDF

Autor: Ing. Zuzana Lomská