RE/MAX Delta

Nejlepší hypoteční úvěr

Ušetřete čas a peníze. Zajistím Vám nejvýhodnější hypotéku na trhu.

Ušetřete čas a peníze. Zajistím Vám nejvýhodnější hypotéku na trhu.

Úplně na počátku stojí Vaše rozhodnutí ušetřit čas, peníze a spoustu nervů. Chcete-li se přestěhovat do vlastního bytu a vzít si hypotéku, ať už na nový domov či na jeho rekonstrukci nebo výstavbu, chcete-li refinancovat svůj úvěr nebo řešit majetkové vypořádání, obraťte se na mě, protože s tím vším Vám mohu pomoci. Pomohu Vám vyznat se v bankovní řeči a řeknu Vám vše o hypotečních úvěrech, ať už bude řeč o mimořádných splátkách, nejvýhodnějším počtu splátek hypotečního úvěru či délce fixace úrokové sazby.

Můžu o sobě pouze říct, že jsem do své práce zapálená a mám ji jako svého koníčka a podle toho pak má práce také vypadá. Podívejte se na reference mých klientů a posuďte sami.

Jak spolupráce se mnou funguje?

Po úvodní osobní schůzce, na které mi sdělíte Vaše představy a požadavky, Vám připravím nabídku, která Vám bude „ušita“ na míru a bude zahrnovat nejvýhodnější hypoteční úvěry na trhu. Spolupracuji se všemi bankami na českém trhu a vyjednám Vám nižší úrokovou sazbu než Vám nabídne banka. Většinu tak nenáviděného papírování můžete nechat na mě a komunikovat můžeme převážně emailovou formou. Pokud upřednostníte osobní kontakt, velmi ráda se přizpůsobím. Celou dobu Vám budu stát po boku až do vyčerpání úvěru. A pokud čekáte, že za dobrou radu se budou platit velké peníze, vězte, že ty mé rady jsou zdarma.

Získejte tisíce korun ročně navíc díky nižším splátkám

  • Zeptejte se mě na cokoliv o hypotékách
  • Společně pro vás vybereme nejlepší hypotéku na nemovitost
  • Provedu za vás porovnání hypotečních úvěrů
  • Prozradím vám všechny běžně skryté poplatky
  • Pomohu u bank vyjednat nižší úrok
  • Moje služby máte zdarma
  • Umím si poradit i s financováním koupě nemovitosti nacházející se v insolvenci

 

Mám zájem o nezávaznou nabídku hypotéky.

*
*
*
*
phone: