RE/MAX Delta

Kvalitní fotografie nemovitosti pomáhá při prodeji

 

Je asi zbytečné říkat to, co každý ví, že obal prodává. Proč je tedy neprostá většina fotografií nabízených nemovitostí na internetu tak nekvalitních? Vaši nemovitost, která stojí několik milionů nelze nafotit špatným mobilním telefonem, nebo snad ano?

Nejzásadnějším inzertním médiem v současnosti jsou inzertní portály. Realitní kanceláře navíc využívají přímé oslovení klientů, kteří poptávají obdobné nemovitosti. V případě, že si bude kupující vybírat nemovitost na internetu, má prodávající, jak už to v dnešní uspěchané době bývá, jen pár minut a potřebuje svým inzerátem potencionálního kupce rychle zaujmout a upoutat jeho pozornost.

Kupující vidí v náhledu inzerátu v podstatě jen tři informace:

  1. město nebo obec kde se nemovitost nachází,
  2. cenu,
  3. náhled většinou prvních tří fotografií.

Potřebujete klienta přimět, aby na váš inzerát klikl a zobrazil si bližší popis nemovitosti.

Jak nejlépe zaujmout? Profesionální a dobře vyvedenou fotografií, která ho osloví.

Inzeráty s videoprohlídkou mají o 50 % vyšší návštěvnost

Dalším fenoménem jsou videoprohlídky. Údaje z inzertních portálů říkají, že inzeráty s dobře vyfocenými nemovitostmi mají, pokud jsou doplněny videoprohlídkou, až o 50% vyšší návštěvnost, tedy i příležitost nemovitost prodat, oproti běžným ne zcela profesionálně zhotoveným inzerátům.

Co myslíte, že je lépe pokud se na váš inzerát podívá 150 nebo 300 zájemců denně?

Kontaktujte makléře RE/MAX

Nechcete tím vším procházet sami? Kontaktujte realitní makléře RE/MAX Delta! Rádi vám s prodejem nemovitosti poradíme a pomůžeme celý proces zvládnout hladce.

 

Kontaktní formulář

*
*
*
*
email: