RE/MAX Delta

Vaše přání proměním v realitu

Nemovitosti prodávám rychle, spolehlivě a co nejlépe. Díky detailní znalosti prodejního procesu a promyšlenému marketingu tak vyděláte až o 15 % více.

Zároveň se starám o realitní makléře a nabízím práci poctivým a pracovitým lidem. Těm, kteří vědí, že úkolem makléře je vždy podat pomocnou ruku. Co za to? Svobodu, slušné peníze i mé know-how, jak dosáhnout úspěchu.

 

10 kroků, jak prodat svou nemovitost se ziskem

Není jednoduché prodat nemovitost. Je třeba několika kroků, jak dosáhnout  prodeje nemovitosti s maximálním ziskem.

Při prodeji nemovitosti je třeba zvážit, zda ji prodávat bez realitní kanceláře, zda to zvládnu sám. Anebo zda se svěřit do rukou odborníků, kteří vše zařídí.

Velmi důležité je prvotní stanovení ceny, což není jednoduché. Velmi často se stává, že prodejce nemovitost podhodnotí. Je také velmi důležitá příprava nemovitosti na prodej.

Jenom samotné vyjednávání o ceně je pro prodejce velmi stresující. Pocit z nejistoty z výsledku vyjednávání je nepříjemný.

Dalším stresujícím faktorem je vyjednávání z úřady, které je složité a nepřehledné.

Za svou praxi 12 let v realitách jsem toho zažil mnohé. A proto pro vás ve spolupráci se svými kolegy připravil E-book, kde naleznete osvědčené postupy realitních profesionálů.

Chci e-book zdarma

 

Jak se vyvarovat omylům?

 

Čas

Při prodeji nemovitosti se můžete dopustit mnoha chyb. Chyby mohou zdržet celý prodej, To, čemu byste se měli určitě vyhnout, jsou fatální chyby a právní vady, které váznou na nemovitosti. Jak se jich vyvarovat?

Know-how

Ve spolupráci s nejlepšími makléři na Moravě  jsme připravili tento e-book, který vás provede bezpečně prodejem nemovitosti. Upozorní vás na nejčastější chyby při prodeji. Upozorní vás na možná úskalí a řešení, jak se jim vyhnout.

Peníze a bezpečí

Svou nemovitost chce každý prodat v co nejkratším čase, za co možná nejvyšší cenu. A hlavně bezpečně. Jak na to? V mém e-booku najdete odpovědi na své otázky.

Technologie

Zjistěte, jak využít nejmodernější technologie ve svůj prospěch. Nejnovější prezentační metody vám pomohou nemovitost lépe odprezentovat– Matterport, 3D scan nemovitosti, videoprohlídka. 

Zaručujeme nejvyšší odbornost.