RE/MAX Delta

Články o realitách

Jak zabezpečit svojí nemovitost pře dovolenou

Období letních prázdnin a dovolených sebou přináší různá rizika. Jedním z nich je ohrožení naší nemovitosti vykradením. Lupiči a bytaři v tomto období mají sezónu a velmi dobře naší nepřítomnosti využívají. A proto je nutné svoje nemovitosti důkladně zajistit. Poradíme vám jak...

Více zde
Jak se vypořádat s dědictvím?

V posledních dvou letech jsme čelili zvýšené četnosti úmrtí. Vlivem pandemie jsme se rychle dostali do situace, kdy se pro nás smrt stala každodenní realitou. Obklopovala nás ze zpráv a bohužel také z našeho okolí. Dnes doufáme, že nejhorší období máme za sebou.

Více zde
Jak na odhad pro dědické řízení

Profesionální realitní makléř pro vás umí zařídit odhad ceny nemovitosti dokonce i bez osobního setkání. V případě, že se následně rozhodnete nemovitost prodat, je pak schopen vyřešit veškeré náležitosti a pomoci vám tak, aby vás prodej zbytečně nezatěžoval.

Více zde
Jak se stát realitním makléřem? Kde začít?

Být svým vlastním pánem, věnovat se zajímavé práci a potkávat nové lidi. Mít takové výdělky, abych si mohl příjemně užívat život, a zároveň dostatek času, abych se mohl věnovat tomu, co mě baví. To je sen mnoha lidí, ale jenom málokdo si ho může opravdu splnit. Povolání, která...

Více zde
Vlastnické právo

Aby nemovitost oficiálně změnila vlastníka, musí dojít k změně zápisu v oddíle A na listu vlastnictví.

Více zde
Jak na prodej nemovitosti (3. část)

Na co vše je potřeba se při prodeji nemovitosti zaměřit a jakých chyb se vyvarovat? Dílčích  úkolů pro prodávajícího je opravdu mnoho. Čím lépe se na jednotlivé body prodeje připravíte, tím lépe se vám nemovitost podaří prodat.

Více zde