RE/MAX Delta

Články

Mgr. Květoslava Plimlová - Když vás práce pohltí…

Přejít ze zaměstnaneckého poměru do stádia „podnikatel“ je pro mnoho lidí nepředstavitelné. Ne však pro Květoslavu Plimlovou. „Cítila jsem, že už se ve stávajícím zaměstnání nemám kam posouvat a rozvíjet. To byl hlavníimpuls k tomu, abych hledala změnu,“ říká Květoslava, která...

Více zde
Michal Vykus - Z polygrafie do světa realit

Michal Vykus patří mezi služebně mladší makléře. I když se většinu pracovního života pohyboval v tiskařině a obchodu, životní cesta ho přivedla až       k podnikání v realitách. Že tyto dva světy od sebe nemají zase tak daleko, pochopil velmi rychle.

Více zde
RE/MAX Delta je sponzorem projektu DOBRÝ ANDĚL

Od roku 2017 jsme DOBRÝM ANDĚLEM. Podporujeme rodiny, které se ocitly v těžké životní situaci vlivem vážného onemocnění DÍTĚTE. DOBRÝ ANDĚL je systém, pomocí kterého mohou až desetitisíce dárců, Dobrých andělů, výrazně pomoci tisícům nemocných. A my jsme mezi nimi.

Více zde
Jeden z dalších příběhů našich klientů - Svojanov

Některé příběhy píše sám život. Nebýt náhody a vytrvalosti našeho makléře, majitelé by dům nejspíše ještě dlouho a pod cenou prodávali. Nakonec se díky odmítnutému makléři podařilo prodat dům i za velmi vysokou cenu. Když ale kupovali nový dům, narazili na podobně složitého ma...

Více zde
Jak financovat nemovitost v roce 2023?

Jakým způsobem a jakými nástroji je možné v roce 2023 financovat nákup nemovitosti je mnoho, ale mnohdy o nich nevíme. Jak financovat nákup nemovitosti poradí CEO RX Finance Radek Vachulka.

Více zde