RE/MAX Delta

Pomůžeme Vám s koupí nemovitosti

Chcete koupit nemovitost a nenašli jste na našich stránkách nabídku, která by odpovídala Vaší představě?

Vyplňte prosím následující formulář, ve kterém můžete své požadavky na hledanou nemovitost upřesnit. Jakmile budeme mít nabídku, která bude naplňovat Vaši představu, ozveme se Vám. Jestliže chcete mluvit s konkrétním makléřem nebo máte nějaké specifické požadavky, budeme rádi, když nás oslovíte přímo.

 

Zobrazte si aktuální nabídku nemovitostí ke koupi:

BYTY

DOMY A VILY

POZEMKY

Obvyklou součástí procesu koupě nemovitosti je vyřízení hypotéky nebo úvěru ze stavebního spoření. Z dlouholeté zkušenosti víme, že koupě může zcela zbytečně selhat nebo se protahovat právě na straně banky či finančního poradce. To může klientovi přinést neplánované finanční náklady nebo ho zcela připravit o vysněnou nemovitost.

A nebo máte svého prodávajícího, ale nejste si jisti, zda proces nákupu zvádnete sami. Naše NOVINKA s nabídkou služeb Vám pomůže. 

Abychom Vás mohli lépe chránit před možnými komplikacemi při úvěrování nemovitosti, chtěli bychom Vám nabídnout možnost mít výběr nemovitosti i její financování pod jednou střechou. Porovnejte si hypotéky u různých finančních ústavů v naší hypoteční kalkulačce.

*
*
lname: